Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początek FC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Początek FC (/Temat-Poczatek-FC-77889)

Strony: 1 2


Początek FC - AkaBaka - 11-10-2013 18:01

Witam!

Chcę zacząć w FC, dlatego piszę tutaj, bo wiem, że są tutaj doświadczone osoby. Piszę, ponieważ chcę porady, pomoc etc. za reffa. Proszę pisać na PW kto by mi pomógł etc.


Pozdrawiam, Smile


RE: Początek FC - diabloo07 - 11-10-2013 18:02

Pisz do oficjalnego mentora FC - Diqtiona Smile


RE: Początek FC - kazik0o - 12-10-2013 13:09

ja bym mu nie polecił dawida, dlaczego ? ponieważ jak on dopiero zaczyna i ma czekać 1 dzień na każdą odp to zanim założy bloga minie 2 tyg, lepiej żeby napisał do jakiegoś mentora co też się zna ale odpisuje częściej niż raz na dzien Wink


RE: Początek FC - vankosiara - 12-10-2013 13:15

Racja, Dawid to dobry mentor ale lepiej z nim współpracować jak już coś się wie. Nie ma sensu czekać na odpowiedź 24h.
Napisz do Yazira, on pomaga na GG, PW i @. Tylko, że wymaga zarabiania na SB ale jak się rozwiniesz to możesz się przenieść jak np. ja Wink


RE: Początek FC - Diqtion - 12-10-2013 18:31

Miło, że znów na mój temat piszą osoby, które nic nie wiedzą. 5 dni w tygodniu jest LiveChat, wystarczy wpaść i w godzinę można każdego nowego nauczyć tego co na początek powinien i wcale nie musi tego robić e-mailowo.


RE: Początek FC - damianus627 - 12-10-2013 18:34

(12-10-2013 13:09)kazik0o napisał(a):  ja bym mu nie polecił dawida, dlaczego ? ponieważ jak on dopiero zaczyna i ma czekać 1 dzień na każdą odp to zanim założy bloga minie 2 tyg, lepiej żeby napisał do jakiegoś mentora co też się zna ale odpisuje częściej niż raz na dzien Wink

Kto ci powiedział że Dawid tak rzadko odpowiada? Masz livechat gdzie kilka spraw możesz załatwić za jednym razem.


RE: Początek FC - kazik0o - 12-10-2013 18:56

z własnego doświadczenia wiem że odpisuje na e-mail co 1 dzień i kilka innych osób tez mi to mówiło ale teraz widzę dodał livechat, i lepiej jeśli jest zielony żeby miał stały kontakt np na GG bo sam live nie starczy na cały dzień, ale to tylko moja opinia jego wybór


RE: Początek FC - damianus627 - 12-10-2013 19:05

Nie każdy ma cały dzień żeby siedzieć i tylko na gg opisywać. Tyle ile jest to wystarczy mu spokojnie.


RE: Początek FC - comanche - 12-10-2013 20:59

Pamietajmy ze chcac sie wkrecic w PPA wieksza czesc wiedzy musimy sami przyswoic szukajac w internecie, czytajac. A poza tym liczba poleconych Dawida jest imponujaca, wiec jak by to bylo gdyby kazdy na gg mu pisalTongue


RE: Początek FC - damianus627 - 12-10-2013 21:01

@comanche tutaj się zgodzę z tobą w 100%. Niektórzy myślą że wszystko dostaną jak na tacy bez samodzielnej pracy.