Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana: Potrzebuje $$$ na Paypalu wzamian za $$$ na SKRILLU - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wymiana: Potrzebuje $$$ na Paypalu wzamian za $$$ na SKRILLU (/Temat-Wymiana-Potrzebuje-na-Paypalu-wzamian-za-na-SKRILLU-77885)



Wymiana: Potrzebuje $$$ na Paypalu wzamian za $$$ na SKRILLU - Paradoks - 11-10-2013 16:49

Witam,

Potrzebuje wymienić pieniądze z konta skrill na konto Paypal.

Potrzebuje wymienić całą sumę. Mogę to robić w ratach (tzn. z jednym użytkownikiem tyle się wymienię, a z drugim tyle i tak do końca, aż licznik się wyzeruje na moim koncie skrill).

Mogę dawać jakieś bonusowe złotówki za wymianę. Minimalna wymiana to 75 zł.

Wcześniej wymieniałem się z użytkownikiem Matiw131, ale on jak widzę nie wchodzi już na forum tak jak kiedyś i jego kantorek na razie tylko się kurzy, więc muszę teraz właśnie borykać się ze swoim tematem.

[Obrazek: skril.png]

UWAGA: PIERWSZY WYSYŁAM PIENIĄDZE TYLKO I WYŁĄCZNIE OSOBOM Z DŁUGIM STAŻEM/DUŻĄ LICZBĄ POSTÓW I REPUTACJI. W INNYM RAZIE TY WYSYŁASZ PIERWSZY.


RE: Wymiana: Potrzebuje $$$ na Paypalu wzamian za $$$ na SKRILLU - diabloo07 - 11-10-2013 16:50

Napisz do użytkownika Fajka, polecam Wink


RE: Wymiana: Potrzebuje $$$ na Paypalu wzamian za $$$ na SKRILLU - Paradoks - 11-10-2013 17:22

(11-10-2013 16:50)diabloo07 napisał(a):  Napisz do użytkownika Fajka, polecam Wink

Pisałem do niego i dostałem odpowiedź, że nie zaczyna na razie transakcji z nowymi. Cokolwiek by to brzmiało.


RE: Wymiana: Potrzebuje $$$ na Paypalu wzamian za $$$ na SKRILLU - damianus627 - 11-10-2013 17:32

No to poszukaj kogoś innego. Tylko jak nowy to najlepiej przez Allegro.


RE: Wymiana: Potrzebuje $$$ na Paypalu wzamian za $$$ na SKRILLU - Paradoks - 11-10-2013 17:43

(11-10-2013 17:32)damianus627 napisał(a):  No to poszukaj kogoś innego. Tylko jak nowy to najlepiej przez Allegro.

Przecie szukam pół dnia. Sprawdzałem wszystkie tematy, pisałem na PW i nic. Nikt na razie nie jest zainteresowany skrillem. Matiw by wrócił to nie Sad.


Wymiana: Potrzebuje $$$ na Paypalu wzamian za $$$ na SKRILLU - yazir - 11-10-2013 18:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.