Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyplata ze Skrilla - bedzie potrzebna weryfikacja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wyplata ze Skrilla - bedzie potrzebna weryfikacja (/Temat-Wyplata-ze-Skrilla-bedzie-potrzebna-weryfikacja-77877)



Wyplata ze Skrilla - bedzie potrzebna weryfikacja - Paradoks - 11-10-2013 14:50

Witam,

Muszę wypłacić pieniądze ze skrilla, a jeszcze nie mam zweryfikowanego konta bankowego. Słyszałem, że ta weryfikacja może długo trwać, od kilku dni do 2 tygodni, no a ja tych pieniędzy potrzebuje na gwałt.

Czy jest szansa na wypłacenie tych pieniędzy bez żadnej weryfikacji z kontem bankowym?

Tylko wlepiam swoje konto bankowe i wypłacam. Da się tak, czy trzeba zweryfikować? Kwota to 300 zł.


RE: Wyplata ze Skrilla - bedzie potrzebna weryfikacja - tomazzi - 11-10-2013 14:52

bez weryfikacji nie dokonasz wypłaty - regulamin się ich kłania który zaakceptowałeś

możesz wymienić się z kimś, nie wiem czy marcel nie wymienia skrill


RE: Wyplata ze Skrilla - bedzie potrzebna weryfikacja - diabloo07 - 11-10-2013 14:53

Możesz wymienić u użytkownika Fajka za jakiś % prowizji, korzystałem kilka razy i polecam.


RE: Wyplata ze Skrilla - bedzie potrzebna weryfikacja - damianus627 - 11-10-2013 14:53

Trzeba zweryfikować z tego co pamiętam. Jak chcesz szybciej to spróbuj u kogoś wymienić. Tylko u kogoś bardziej zaufanego.


RE: Wyplata ze Skrilla - bedzie potrzebna weryfikacja - Paradoks - 11-10-2013 14:54

Dobra, dzięki za pomoc.

Wyjaśnione.


RE: Wyplata ze Skrilla - bedzie potrzebna weryfikacja - Fajka - 12-10-2013 21:19

Nie wiem za co ban, ale widzę farta miałem że mam nowe zasady wymian.


RE: Wyplata ze Skrilla - bedzie potrzebna weryfikacja - androlo - 24-11-2013 14:39

potrzebna weryfikacja konta

potrzebna weryfikacja konta skrill


Wyplata ze Skrilla - bedzie potrzebna weryfikacja - Artinesse - 02-03-2018 00:08

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.