Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grupa na facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Grupa na facebooku (/Temat-Grupa-na-facebooku-77876)

Strony: 1 2


Grupa na facebooku - edikiu - 11-10-2013 14:44

Witam, z powodu braku dobrego systemu refów stwierdziłem iż dobrze było by stworzyć coś na wzór grupy osób które dzieliły by się doświadczenie i radą z innymi, a nie chcą tego na forum robić ze względu na między innymi ogólną dostępność, przez co ich niszę i porady mogły by stać się bezwartościowe ze względu na dużą popularność! Na grupie facebook można by również karać poprzez wydalanie z niej, dzięki czemu osoby chamskie aroganckie i nieumiejące współdziałać zostawały by wydalane, ostatecznym celem jest aby osoby już zarabiające w tym systemie szybciej pomnażały swoje zyski.Początkowo do grupy były by stosunkowo małe wymagania minimum 2 miesiące na forum i 20 napisanych postów osoby znane i zaufane z forum bd mogły ubiegać się o moderatora na grupie, która jest tajna więc nikt z poza niej niebd mógł czytać, ani widzieć kto się w danej grupie znajduję!
wymagania bd się zwiększać wraz z ilością osób a regulamin bd się stosunkowo kształtował

Aby dołączyć do grupy wysyłajcie mi linki do waszych profilów !


RE: Grupa na facebooku - damianus627 - 11-10-2013 14:47

No nie wiem czy ktoś będzie chciał dołączyć i dzielić się swoimi niszami.


RE: Grupa na facebooku - edikiu - 11-10-2013 14:53

@up właśnie o to chodzi! na forum które odwiedza z 2000 ( niemam pojęcia ile ale tak mi się coś wydaje ) albo i więcej osób dziennie nikt o zdrowych zmysłach nie napiszę swojej niszy, ale na facebooku na grupie na której po pewnym czasie wszyscy bd się znać, a dostęp do niej bd coraz trudniejszy to czemu nie skoro w zamian za podzielenie się nią z 50 (uznajmy) osobami dostanię się 5 innych nisz i z 20 porad! Można by tam się łączyć w większe grupy i zarabiać np 1 osoba puszcza post na POPULARNYM forum a 5 innych juz z gotowymi kontami potwierdza skuteczność danego programu! Chcę jeszcze dopowiedzieć że mogli by z tego korzystać rownież osoby używające freebiz!


RE: Grupa na facebooku - bolo9797 - 11-10-2013 15:02

Co ci to da skoro bedziesz zarabial 50x mniej na swojej niszy ??


RE: Grupa na facebooku - zaple - 11-10-2013 15:06

Uzgodnijmy coś.

Nikt kto ma swoją ukochana nisze, na której zarabia, nie będzie się nią dzielił. A jak się podzieli, to znaczy, że to nic oryginalnego a jemu samemu nie przynosi dużych zysków i szuka grup, forów i innych wynalazków gdyż jest sfrustrowany, że nie zarabia w setkach tylko dziesiątkach.

Wniosek?

Takie grupy to ekipa słabych graczy


RE: Grupa na facebooku - damianus627 - 11-10-2013 15:06

No jak dla mnie nikt kto dobrze zarabia do tego nie dołączy. Co najwyżej sami początkujący.


RE: Grupa na facebooku - edikiu - 11-10-2013 15:17

dobrze nie mówię że trzeba podawać odrazu gdzie co i jak reklamować, ale jeśli tak uważacie to może to faktycznie zły pomysł. Zaczekamy do wieczora zobaczymy ile osób się zgłosi i co to z tego będzie


RE: Grupa na facebooku - aero2 - 11-10-2013 15:49

Widziałem różne sposoby na znalezienie niszy, ale tego nie znałem.Jerk2


RE: Grupa na facebooku - ASTONEQ - 11-10-2013 16:04

Wgl dla mnie było lepiej jak był jeden temat ogólny o easysub Smile


RE: Grupa na facebooku - damianus627 - 11-10-2013 16:26

Przecież temat ogólny o easysub dalej jest facepalm