Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
O co z tym chodzi? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: O co z tym chodzi? (/Temat-O-co-z-tym-chodzi-77874)

Strony: 1 2


O co z tym chodzi? - Mksiak - 11-10-2013 14:07

Instaluję szablon na WP i wyskakuje mi taki komunikat:

[Obrazek: 995835.jpg?1381496751]

Jaki limit? Stronkę mam na hostinger.pl i tam jest napisane, że limit 2000 mb, więc nie wiem o co chodzi Undecided


RE: O co z tym chodzi? - zaple - 11-10-2013 14:47

Wyślij przez FTP rozpakowany katalog z szablonem.


RE: O co z tym chodzi? - Mksiak - 11-10-2013 15:06

A jak to zrobić ?


RE: O co z tym chodzi? - zaple - 11-10-2013 15:09

Cytat:A jak to zrobić ?

Myszką.

A poważnie, to najpierw się poucz. Dowiedz się co to ftp, bo w przeciwnym razie to nie ma co rozmawiać. A przynajmniej mi sie nie chce tłumaczyc.


RE: O co z tym chodzi? - Paradoks - 11-10-2013 15:16

Też nie jestem asem w te klocki, ale już trochę się z WP narobiłem, więc może moja pomoc Ci się przyda.

Łączysz się poprzez FTP ze swoją stroną (jak nie wiesz jak to zrobić to google bądź pisz do supportu Twojego hostingu). Najlepiej zrób to przez Total Commander. Wchodzisz w:

Domains - twoja strona - wp-content - themes - i tutaj wrzucasz wcześniej rozpakowany plik z szablonem.

Ja tak robiłem i wszystko działało Smile.


RE: O co z tym chodzi? - Mksiak - 11-10-2013 15:35

Już poczytałem i właśnie wgrywam theme na stronkę Idea


RE: O co z tym chodzi? - Paradoks - 11-10-2013 16:00

Żadnej filozofii w tym nie ma. Jak się trzymasz planu działania, czyli co gdzie i jak wkleić to nic Cie nie zaskoczy Smile.


RE: O co z tym chodzi? - Mksiak - 11-10-2013 16:07

Zaraz się wkurze facepalm Wgrałem przez FTP i tu takie coś:

A to co oznacza?
Fatal error: Call to undefined function wp_get_theme() in /home/u599442183/public_html/wp-content/themes/Gameleon_theme/tigu-options/includes/theme_info.php on line 2


RE: O co z tym chodzi? - Paradoks - 11-10-2013 16:15

Wypakowałeś ten szablon? To musi być wrzucone w formie folderu.

I dziwną nazwę masz tego szablonu. Wszystkie szablony, które wgrywałem poprzez FTP miały normalne nazwy, a Ty tu masz:

Gameleon_theme

Ja tam zawsze miałem nazwy właśnie typu "Gameleon" bez tego _theme.


RE: O co z tym chodzi? - paulek99 - 15-10-2013 19:38

Czy ty na pewno wgrywasz theme do wordpressa ?