Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Sprawa związana ze skryptem do zaproszeń - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Sprawa związana ze skryptem do zaproszeń (/Temat-Rozwiazane-Sprawa-zwiazana-ze-skryptem-do-zaproszen-7786)



[Rozwiązane]Sprawa związana ze skryptem do zaproszeń - mikolaj90 - 27-05-2010 17:14

Cześć wszystkim Smile

Dzisiaj kiedy wszedłem na swoją pocztę email, zobaczyłem wiadomość, że ktoś chce zapa na Lockerz (mam na zlist.pl), otwieram email i pojawia się wiadomość:

,,Wypi******* frajerze" chce otrzymać zaproszenie.

,,I tak nie będziesz miał piz**" chce otrzymać zaproszenie.

I jeszcze jakieś dwie wiadomości.

I teraz mam pytanie czy da się to jakoś zablokować ? Nie piszę tego po to, żeby się poskarżyć ! Jeżeli da się coś z tym zrobić to co ?

Nie lubię spamu, Wy też na pewno nie lubicie Dodgy

Podsumowując całą sprawę, widać, że gość który to do mnie wysyłał jest debilem za przeproszeniem, a jego inteligencja dosięga szczytu idioty. Serdecznie gratuluję Undecided

Akurat dziwne jest to, że jak odświeżyłem swój temat na tym forum, że wysyłam zaproszenia to ta wiadomość do mnie przyszła.

No cóż, co ja mogę zrobić, że pełno frajerów siedzi w necie i wysyła takie wiadomości.

Pozdrowienie dla Pana z wyższym poziomem inteligencji.


RE: Sprawa związana ze skryptem do zaproszeń - BartuS - 27-05-2010 17:22

Ja to samo miałem:

"Ssij pałe huju prosty" WTF ? ;d


RE: Sprawa związana ze skryptem do zaproszeń - Tidus - 27-05-2010 17:42

Też tak miałem . Ludzie poprostu zamiast maila podają takie coś. Radzę usuwać takie wiadomości ,bo może być tak ,że ktoś faktycznie chcę zaproszenie ,a wy to zignorujecie


RE: Sprawa związana ze skryptem do zaproszeń - pespe - 27-05-2010 17:47

No bo ludzie są głupi ;] mi tak sie nie zdarzyło ale wiem o co wam chodzi... żałośni ludzie Smile


RE: Sprawa związana ze skryptem do zaproszeń - Grabowkers - 27-05-2010 18:13

Też tak miałem. Najlepiej zignorować takie zachowanie i nie zniżać się do poziomu takiej osoby (w sumie nie możesz zrobić nic innego Tongue ).


RE: Sprawa związana ze skryptem do zaproszeń - Sportomaniak - 27-05-2010 19:16

(27-05-2010 18:13)Grabówkers napisał(a):  Też tak miałem. Najlepiej zignorować takie zachowanie i nie zniżać się do poziomu takiej osoby (w sumie nie możesz zrobić nic innego Tongue ).

Dokladnie, blokady jako takiej zalozyc nie mozesz. Trzeba przeczytac, wywalic i miec to gleboko w powazaniu. Nie ma co takiemu dawac jeszcze dodatkowo satysfakcji, ze stal sie gwiazda jednego z tematow na http://www.zarabiam.com Smile


RE: Sprawa związana ze skryptem do zaproszeń - Yanke$ - 27-05-2010 19:47

Teoretycznie można byłoby zablokować, a w zasadzie nałożyć ograniczenie na treść wysyłanej treści w polu "Email", ale to raczej wyższa szkoła jazdy, chyba że ktoś z forum dałby radę Tongue


[Rozwiązane][Rozwiązane]Sprawa związana ze skryptem do zaproszeń - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.