Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja (/Temat-HDplayer-pl-zarabiaj-prawdziwe-duza-konwersja-77856)



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - filmsonline - 12-04-2014 07:34

(11-04-2014 13:27)sqmany napisał(a):  Widzę ,że dodaliście wreszcie ilośc aktywacji przy niszach. Lecz jak widać na screenie, coś jest nie tak, bo wyświetla się wszędzie ,że mam 0 aktywacji.
[Obrazek: j801u0.jpg]

Może jeszcze nie wpadł Ci lead lub sprawdzałeś jak dopiero wdrażali, bo chyba dopiero niedawno to uruchomili.
U mnie działają statystyki w kreatorze perfekcyjnie i właśnie tego potrzebowałem!! Nic więcej ze statystyk nie trzeba robić jak dla mnieWink
* no dobra mała sugestia. Niektórzy partnerzy mogą mieć dużą ilość linków w kreatorze dlatego sortowanie po kolumnie Aktywacji można dodać

[Obrazek: XOZRxqq.png]


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - [email protected] - 12-04-2014 11:30

LEADY LECA, ALE JA NAWET SAM DZISIAJ WYSLALEM SMS I HUJA NIE ZLICZYLO MI GO NO TO COS JEST NA RZECZY PRAWDA? TYM BARDZIEJ, REJESTRUJE SIĘ I MI ICH NIE ZLICZA, SPRAWDŹ SAM ,ZAREJESTRUJ NP. 20 KONT W CIAGU 5 minut i powiedz czy ci zliczylo, poprosi znajomych albo jak masz zmienne ip to jazda, sam zobaczysz, ja napisalem e-maila w tej sprawie ale brak odzewu z ich strony, ja przy 500 wejsciach na www mialem 2-4 leadow a teraz przy 700-800 mam zaledwie 1 ;/ ta sama www, ten sam target, praktycznie wejscia z google na frazy : nazwa filmu + online/ film pl / po polsku / z lektorem pl/ bez limitu lub cały film + nazwa filmu + ;/ takze cos tutaj nie gra!


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - krazu - 12-04-2014 12:05

Fajnie, że piszecie tu na forum jak coś nie działa z programami, ale zawsze jak znajdziecie jakiś błąd to smarujcie od razu e-maila do eForsy, a wtedy szybciej naprawią te wszystkie błędy. Zresztą sami ostatnio pisali żeby wszystkie błędy zgłaszać na mejlowo:

Cytat:Piszcie Do Nas zawsze na [email protected] jak wykryjecie jakieś błędy! Nie czytamy codziennie tego forum i pewne tematy odczytujemy z opóźnieniem.



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - [email protected] - 12-04-2014 12:53

Wyslalem 3 e-maile z 2 kont, zony e-maila i moj i brak odzewu. Tak samo moich 2 znajomych, zero odzewu. Jedynie odzew byl 2 tyg. temu ze naprawia z maxvideo a poki co dupa, nadal nie dziala jak nie dzialalo, tak samo putlocker ktory nazwe zmienil na f... i tez nie działa a co do eforsy to ja sie nie wypowiadam ;/

dzisiaj ;/
[Obrazek: stat.jpg]


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - stmn - 12-04-2014 13:34

(12-04-2014 12:53)[email protected] napisał(a):  Jedynie odzew byl 2 tyg. temu ze naprawia z maxvideo a poki co dupa

Od przynajmniej tygodnia maxvideo.pl leży i kwiczy, więc nie mieli w tej kwestii co poprawiać.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - sqmany - 12-04-2014 14:16

@[filmsonline] Mam leady , z resztą przed chwilą też sprawdzałem i przy każdej niszy wyświetla się ,że mam 0 leadów.

@[[email protected]]

Też czuje ,że coś jest nie tak.

Ostatnie 3 dni : [Obrazek: tnfgpj.jpg]

Pisałem wczoraj maila, ale jak na razie 0 odzewu, mam nadzieję ,że szybko to wyjaśnią i naprawią, bo tylko płakać mi się chcę jak wchodzą wizyty i rejestracje, a aktywacje już nie :/

@Edit
@[filmsonlne] Sprawdziłem i teraz wyświetla mi się ,że przy 1 niszy mam 2 leady, a przy drugiej niszy 1 ,ale to jest nadal błąd, bo łącznie mam ich 9 ,a nie 3.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - [email protected] - 13-04-2014 08:48

Piszą aby pisać na e-mail. Ja to mam tatalną klapę

50 rejestracji
1050 wejść
2 leady

I niech mi oni powiedzą, że to nie jest ich wina? Mało tego, konto partnerskie nie zlicza mi leadów a jednak partner zarabia.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - themate0 - 13-04-2014 09:05

@up

załóż nowe konto i zobacz czy dalej to samo


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - [email protected] - 13-04-2014 09:11

to jest na nowym koncie, 1 dzien 4 aktywacje byly na 12 rejstracji a teraz 50 i 2 aktywacje ;/ a mało tego, na piwik mam np. 100 wejść a dzisiaj w eforsie mam juz 200 wejsć no to chyba cos jest nie tak ;/


dobra, siadam do tego kreatora, bo sam player na www nic nie daje, bo pokazuje sie ten czas 9-15 sekund to lipton


PROBLEM ODNALEZIONY I ZLIKWIDOWANY
PO zmianie 1 ciągu 1h wpadło już 2lead Smile) Także jestem zadowolony, zobaczymy na koniec dnia Smile
JAK KTOŚ MA PROBLEM, ZA REJESTRACJĘ Z REF pomogę


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - mordimer12 - 14-04-2014 10:26

Nie działa panel ani HDVod co się dzieje :/