Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja (/Temat-HDplayer-pl-zarabiaj-prawdziwe-duza-konwersja-77856)



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - cutespider - 15-10-2013 18:42

Trzeba mieć własną stronę do reklamowania żeby aktywować konto? Ponieważ do tej pory nie mogę się zalogować bo mam nie aktywowane. Może ktoś podać adres na który trzeba potwierdzić rejestrację


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 15-10-2013 19:00

(15-10-2013 18:21)Kzn napisał(a):  
(15-10-2013 07:14)swobi napisał(a):  Witam ja już zleciłem wypłatę i teraz czekam więc jak dostanę to dam info Smile

A czekam niecierpliwie Smile Bo jeśli się sprawdzi to podejmę z nimi współpracę.

Możesz czkać do 14 dni. RAchunek im wysłałeś ? Dostałeś potwierdzenie że otrzymali ?

(15-10-2013 18:42)cutespider napisał(a):  Trzeba mieć własną stronę do reklamowania żeby aktywować konto? Ponieważ do tej pory nie mogę się zalogować bo mam nie aktywowane. Może ktoś podać adres na który trzeba potwierdzić rejestrację

Własnej strony nie trzeba posiadać. Podczas rejestracji tm gdzie jest strona możesz wpisać co chcesz np forum lub blog albo stronę jak posiadasz. Musisz poczekać aż Ci łaskawie aktywują konto. A rejestrowałeś się z reflinka dzisiaj ?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - cutespider - 15-10-2013 21:06

Nie rejestrowałem się z reflinka. Trzeba wysłać potwierdzenie rejestracji? z tego co czytam to tak a skasowałem e-mail ten który przyszedł z potwierdzeniem i nie wiem na jaki...


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - burza21989 - 15-10-2013 21:56

Ja tu nic nie rozumiem jak tu zarabiać ? mam oglądać filmy czy co tak napisałeś jakby po rusku że nie wiem o co come on .


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - BabyBuns - 16-10-2013 07:48

(15-10-2013 21:56)burza21989 napisał(a):  Ja tu nic nie rozumiem jak tu zarabiać ? mam oglądać filmy czy co tak napisałeś jakby po rusku że nie wiem o co come on .

Masz rozsyłać linki aby ludzie się tam rejestrowali.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 16-10-2013 09:35

Musisz polecac ten program partnerski na innych stronach internetowych najlepiej tematycznych. Jak ktos wykupi dostep z Twojego linku to dostajesz prowizje.

Zadnego potwierdzenia rejestracji nie trzeba wysylac. Musisz poczekac az admin zaakceptujw Twoje zgloszenie.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - draksone - 16-10-2013 13:49

Zarejestrowałem się,zaakceptowali moje konto i nadal nie ma mnie w bazie (minęły 3 dni).Pisałem do nich meila i nie odpisują.Miał ktoś podobny problem ?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Sergiej - 16-10-2013 14:17

Witam!
warto się tam rejestrować?
proszę o info na PW


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Kzn - 16-10-2013 14:45

(16-10-2013 14:17)Sergiej napisał(a):  Witam!
warto się tam rejestrować?
proszę o info na PW

Nie warto lepiej zostać w easysubie.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - paulek99 - 16-10-2013 14:58

Napisałeś że stawka 10 zł , a w rzeczywistości to stawka jest 9 zł . Błąd ?