Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja (/Temat-HDplayer-pl-zarabiaj-prawdziwe-duza-konwersja-77856)



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 12-11-2013 11:22

(08-11-2013 21:15)cheats napisał(a):  Szkoda że system nie posiada rozbudowanych statystyk i nie pisze z jakiego źródła były wejścia i rejestracje... Tak by było wiadomo jaką stronę opłaca się bardziej promować Smile

Otrzymałem info, że statystyki mają być rozbudowane. Zobaczymy ile czasu im to zajmie.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Takeo - 15-11-2013 22:36

Czy przy smsie jaki przychodzi jest informacja jak dezaktywowac usluge ?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 15-11-2013 22:47

(15-11-2013 22:36)Takeo napisał(a):  Czy przy smsie jaki przychodzi jest informacja jak dezaktywowac usluge ?

Z tego co się orięntuję to we wszystkich takich usługach powinna być informacja jak dezaktywować usługę. Na pewno jest też info w regulaminie.
Z resztą w w Hdplayer wysyła sie sms a nie podaje się swój numer tel to inna usługa


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - maciuus - 16-11-2013 22:37

Nadal wypłacają?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 17-11-2013 00:00

(16-11-2013 22:37)maciuus napisał(a):  Nadal wypłacają?

Wyplacaja


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Bania - 17-11-2013 12:27

Sewgo czasu wspolpracowalem z nini. Wyplacalni sa to przyznam, z tym problemu nie bylo. Jednak oszukuja na statystykach, zliczaja co ktores wejscie i leada.
Siedzialem u nich to w najlepszy dzien mialem 1000 wejsc i 4 leady. Po przejsciu do innego programu w najgorszy dzien jest 1600 wejsc i 6-7 leadow. I to byla zmiana z dnia na dzien. Puzniej, aby sie przekonac na 2 dni wrocilem do HDplayer i znow slabizna, to mnie utwierdzilo w przekonaniu, ze na statach oszukuja.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 17-11-2013 14:21

(17-11-2013 12:27)Bania napisał(a):  Sewgo czasu wspolpracowalem z nini. Wyplacalni sa to przyznam, z tym problemu nie bylo. Jednak oszukuja na statystykach, zliczaja co ktores wejscie i leada.
Siedzialem u nich to w najlepszy dzien mialem 1000 wejsc i 4 leady. Po przejsciu do innego programu w najgorszy dzien jest 1600 wejsc i 6-7 leadow. I to byla zmiana z dnia na dzien. Puzniej, aby sie przekonac na 2 dni wrocilem do HDplayer i znow slabizna, to mnie utwierdzilo w przekonaniu, ze na statach oszukuja.

Tak na prawdę nie jesteś w stanie stwierdzić czy Cię oszukują czy nie i nie chodzi tu tylko o hdplayer czy inne programy tego typu.
Ja też już współpracowałem z wieloma firmami i dalej to robię.
Są dni kiedy konwersja wynosi 2 lub 3 % a są dniu kiedy wynosi 15%.

Na ŻADNEJ STRONIE TEGO TYPU NIE MAMY NIGDY 100% PEWNOŚCI ŻE NAS NIE RŻNĄ.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - RejTom - 17-11-2013 15:12

Mam pytanie, bo zarejestrowałem się z refa, tylko podczas rejestracji nie podałem strony, mogę to jakoś nadrobić? Czy teraz to za późno i odwalą podanie?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 17-11-2013 15:20

(17-11-2013 15:12)RejTom napisał(a):  Mam pytanie, bo zarejestrowałem się z refa, tylko podczas rejestracji nie podałem strony, mogę to jakoś nadrobić? Czy teraz to za późno i odwalą podanie?

Strony nie trzeba podawać, można wpisać forum lub blog.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Bania - 17-11-2013 19:20

(17-11-2013 15:20)czainik111 napisał(a):  
(17-11-2013 15:12)RejTom napisał(a):  Mam pytanie, bo zarejestrowałem się z refa, tylko podczas rejestracji nie podałem strony, mogę to jakoś nadrobić? Czy teraz to za późno i odwalą podanie?

Strony nie trzeba podawać, można wpisać forum lub blog.

Kolego jezeli u jednego partnera masz przy najlepszych wiatrach 1000 wejsc, a u drugiego przy najgorszych wiatrach 1600. To ktos tu cie robi w bambuko, i to na pewno nie ten drugi na swoja niekorzysc.
Przeczytaj jeszcze raz to co napisalem wyzej.