Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie zalicz wejść w linki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Nie zalicz wejść w linki (/Temat-Nie-zalicz-wejsc-w-linki-77854)

Strony: 1 2 3


Nie zalicz wejść w linki - kazik0o - 11-10-2013 10:07

Cześć, otóż mam problem że nie zalicza mi wjeść w linki takie jak słuchawki,ask,lokalizator i doładowanie tak samo dzieje sie z rejestracją, kolega powiedział mi że podał numer i wpisał pin i czeka na wyniki słuchawek a kasy nie przybyło ani wejść, wiecie czemu się tak dzieje ?


RE: Nie zalicz wejść w linki - aero2 - 11-10-2013 10:12

Kolega fraudował, nie miał 4,92 PLN na koncie, konto było zablokowane na wychodzące.


RE: Nie zalicz wejść w linki - ASTONEQ - 11-10-2013 10:13

Możliwe, że już kiedyś podał gdzieś numer .... zresztą nieładnie nabierać kolegów


RE: Nie zalicz wejść w linki - kazik0o - 11-10-2013 10:14

czyli ktoś mogł podać kilka razy numer fona i mi zablokowali konto czy jak ?
"kolega" zaprosił na fejsie prawie go nie znam


RE: Nie zalicz wejść w linki - damianus627 - 11-10-2013 10:20

Może nawet nie wchodził tylko tak gada, albo przez jakieś proxy.


RE: Nie zalicz wejść w linki - kazik0o - 11-10-2013 10:23

ale ta rejestracja już mnie wali tylko wkurza mnie to że nie wiem ile osób wchodzi w stronę i nie wiem czy sposób jest dobry bo nie zmieniają się "wizyty" nawet jak sam wejdę z innej przeglądarki czy innego kompa ;/


RE: Nie zalicz wejść w linki - Corleone - 11-10-2013 10:43

mam to samo nie zalicza mi w statystykach nawet wizyt, może 1/10
a co z tego że fraudował ? skoro ktoś nie ma nic na koncie a zostanie w subskrypcji to prędzej czy później doładuje konto i smsy mu skasują hajs z tel. i co wtedy ? dostane swoje 2zł czy nie ? Tongue


RE: Nie zalicz wejść w linki - kazik0o - 11-10-2013 10:45

Ciekawie sie porobiło może więcej osób ma ten problem, może EASYSUB sie wypowie Smile


RE: Nie zalicz wejść w linki - 4midable - 11-10-2013 10:56

Mi tam nalicza poprawnie Smile Pamiętajcie ża każdy IP jest liczony jako uniq. Bodajże raz na 24h


RE: Nie zalicz wejść w linki - aero2 - 11-10-2013 10:57

Corleone Tak jak mówisz, interesuje mnie czy osoba jak się zapisuje nie ma nic na koncie lub ma zablokowane wychodzące, my nic nie dostajemy za leada, ale osoba po jakimś czasie doładowała konto zabrało jej, a nam nie zaliczyło leada.