Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powiadomienie!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Powiadomienie!!! (/Temat-Powiadomienie-7784)



Powiadomienie!!! - SilverNight - 27-05-2010 16:52

Wszystkim Osobom,którym ukazywał się odyss i error Powinna już strona prawidłowo działać dzisiaj weszłem po dwóch i pół tygodniu na lockerz Smile Nareszcie zrobili Big Grin Jeszcze napiszę do Lockerz o Punkty za te dni zeby dali w których mi nie działał lockerz oraz napisze do Nich że bład naprawiony i oczywiście podziękuję im Pozdrawiam!


RE: Powiadomienie!!! - Tidus - 27-05-2010 16:57

Punktów Ci nie dadzą bo miałem kiedys to sama sytuacje


RE: Powiadomienie!!! - Magnus - 27-05-2010 17:13

Na 100% nie dadzą Ci tych punktów co nie zdobyłeś przez ten czas moim zdaniem oni userów mają gdzies ...


RE: Powiadomienie!!! - Dareczek13 - 27-05-2010 17:32

ICh nie obchodzi taki pojedunczy user.. mają ich tyle, ze nic sie im nie stnie gdybys,np. chciał odejsc Smile
pzdr


RE: Powiadomienie!!! - SilverNight - 27-05-2010 20:19

Rozumiem ... ale warto się zwrócic , spróbować może chociaz połowe punktów zwrócą zresztą zobaczę co odpisza na ten temat... chciałbym aby tłumacz z forum przetłumaczył mi text na ang. nie wiem za bardzo kto tu jest tłumaczem ale byłbym bardzo wdzięczny za przetłumaczenie...

Text :

Cześć Lockerz Dziękuję za naprawienie błędu strona już działa mi prawidło ... Chciałbym się jeszcze dowiedzieć czy przez te 3 miesiące , jak nie działałała mi strona czy zwrócicie punkty za dzienne logowanie oraz pytania ? Jeszcze raz dziękuję i Pozdrawiam Was !!!


RE: Powiadomienie!!! - Yanke$ - 27-05-2010 20:32

SilverNight napisał(a):dzisiaj weszłem
[Obrazek: facepalm_statue.jpg]
WSZEDŁEM!

SilverNight napisał(a):Cześć Lockerz Dziękuję za naprawienie błędu strona już działa mi prawidło ... Chciałbym się jeszcze dowiedzieć czy przez te 3 miesiące , jak nie działałała mi strona czy zwrócicie punkty za dzienne logowanie oraz pytania ? Jeszcze raz dziękuję i Pozdrawiam Was !!!
Tłumacznie:
Cytat:Hey Lockerz !
Thank you for repairing the bug. Website is now working corectly. I want to know about will you give me PTZ, which I haven't got because of doesn't working website ?
Thank you very much in advance,
Greetings from Poland



RE: Powiadomienie!!! - 69ScR33n69 - 27-05-2010 20:43

Jessst!! też mi działa wkońcu;-))))))))))))))))))))))))))))))) ;ppppppppppppppppp ;ddddddddddddd


RE: Powiadomienie!!! - SilverNight - 27-05-2010 20:57

Yanke$ Dziękuję za przetłumaczenie Smile Niech ci będzie WSZEDŁEM Pomyliłem się zdaża się każdemu to!!! Big Grin


RE: Powiadomienie!!! - Xkoniak - 28-05-2010 16:12

YEAH DZIAŁA już wszystko dobrze.


RE: Powiadomienie!!! - malcin69 - 28-05-2010 20:00

No i u mnie w końcu działa!!!!!! Smile