Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Zarabianie na YT (/Temat-Zarabianie-na-YT-77835)



Zarabianie na YT - Mag!c - 10-10-2013 19:33

Siema. Mam pytanie na temat uploadowanych filmików na YT. Czy jeżeli zrobię parę "rimejków" znanych popularnych utworów to czy będę mógł na tym zarabiać ? Mianowicie czy nie złamię żadnych praw autorskich itp.

@edit

Jeżeli ktoś zarabia na filmach na YouTube to proszę o PW. Smile


RE: Zarabianie na YT - damianus627 - 10-10-2013 19:35

Prawo autorskie złamiesz bo nie masz zgody na wykorzystywanie utworu.


RE: Zarabianie na YT - Mag!c - 10-10-2013 19:40

To jak to jest np. jak ludzie dodają Gameplaye ? To wtedy też nie łamią żadnych praw?


RE: Zarabianie na YT - damianus627 - 10-10-2013 19:44

Z gameplayami jest inaczej trzeba by dokładnie czytać umowę licencyjną.


RE: Zarabianie na YT - Mag!c - 10-10-2013 19:47

Dobra dzięki. Jakoś to spróbuje ogarnąć Smile Jakby ktoś jeszcze chciał się podzielić wiedzą na ten temat to zapraszam do dyskusji Jerk2


RE: Zarabianie na YT - fenerox14 - 16-10-2013 01:59

ja wrzucalem kiedyś filmiki na yt i udalo mnie sie wyciagnac 80 euro z adsense Smile


RE: Zarabianie na YT - Asghatoon - 26-10-2013 11:45

Nie da rady, tez kiedys chcialem zarabiac na yt i czytalem ich regulamin. Nie zarobisz na gameplayach, remake'ach ani niczym podobnym. Możesz dodawać tylko SWOJE filmiki


RE: Zarabianie na YT - ascanio - 26-10-2013 22:14

Regulamin YT wyraźnie tego zabrania. Ludzie wrzucają tego typu materiały, bo raczej nikt ich o to nie pozwie, ale jak chcesz zarabiać, to Google będzie Cię dobrze kontrolowało, jeżeli chodzi o prawa autorskie.


RE: Zarabianie na YT - Kzn - 04-11-2013 18:47

Dlatego ludzie tacy jak Rojo, Rock czy skff mają własnych partnerów reklamowych i śmieją się w twarz ofercie jaką proponuje im YT i AdSense