Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Poradnik PPA - Najlepsze nisze z cleanfiles - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Poradnik PPA - Najlepsze nisze z cleanfiles (/Temat-Poradnik-PPA-Najlepsze-nisze-z-cleanfiles-77833)

Strony: 1 2 3


RE: Poradnik PPA - Najlepsze nisze z cleanfiles - daniel42na - 12-10-2013 13:37

(12-10-2013 09:45)bodek7654 napisał(a):  panie ale to pokazuje tak oklepane nisze ze nawet szkoda, niewiem jak dla was ale kopiowaniem daleko sie nie zajdzie ja od zawsze sam wymyslam tak jest szybciej i latwiej nie zawsze sie trafi na super nisze ale lepsze to niz liczenie ze drugi koles za mnie to wymysli a ja odgapie i zarobie setki $$$$ Huh
Właśnie widze po Twej sygnaturze jaki z Ciebie ultraerner Lol
Nie obrażaj się, ale te oklepane nisze są najlepsze, ja na samym facebook hacku zarobiłem lekko ponad 5000 zł.
Kwestia promocji.
PS. W tym programie jeśli wklepujesz stare ID to wyswietlać się będą nisze sprzed paru lat, musicie celować tak aby było one jak najświeższe.

2000 post Idea


RE: Poradnik PPA - Najlepsze nisze z cleanfiles - Stalmer - 12-10-2013 14:19

Mi też ciągle błędy wyskakują w tym programie Angry


RE: Poradnik PPA - Najlepsze nisze z cleanfiles - bodek7654 - 12-10-2013 14:37

(12-10-2013 13:37)daniel42na napisał(a):  
(12-10-2013 09:45)bodek7654 napisał(a):  panie ale to pokazuje tak oklepane nisze ze nawet szkoda, niewiem jak dla was ale kopiowaniem daleko sie nie zajdzie ja od zawsze sam wymyslam tak jest szybciej i latwiej nie zawsze sie trafi na super nisze ale lepsze to niz liczenie ze drugi koles za mnie to wymysli a ja odgapie i zarobie setki $$$$ Huh
Właśnie widze po Twej sygnaturze jaki z Ciebie ultraerner Lol
Nie obrażaj się, ale te oklepane nisze są najlepsze, ja na samym facebook hacku zarobiłem lekko ponad 5000 zł.
Kwestia promocji.
PS. W tym programie jeśli wklepujesz stare ID to wyswietlać się będą nisze sprzed paru lat, musicie celować tak aby było one jak najświeższe.

2000 post Idea

moze i macie racje ,a ja wyrazilem tylko swoja opinie nie negowalem waszych teori o nieskutecznosci, chodzi mi o to ze tak bardzo popularne pliki maja bardzo duza konkurencje i wybicie sie srednio znajacemu sie lub poczatkujacemu w ppa earnerowi w tej niszy jest bardzo ciezko i pochlonie duzo czasu a wynikow moze nie byc , a probujac samemu mozna z mniejszym nadkalem sil zarobic cokolwiek , to taka moja teoria moze sie myle i sie nieznam w ppa od niedawna wiec jak cos to moze lepiej ktos to rozumie jak to dziala wiec czekam na komentarze ponizej


RE: Poradnik PPA - Najlepsze nisze z cleanfiles - kompik - 12-10-2013 15:31

(11-10-2013 20:03)vankosiara napisał(a):  Po chwili wywala mi błąd netframework'a.
Mam win7 x64 i zrobiłem aktualizacje 4 i nadal wywala błąd ;_:
Może brak optymalizacji pod x64 systemy?

Też mam ten problem, odpaliłem w VirtualBoxie na XP i śmiga.


RE: Poradnik PPA - Najlepsze nisze z cleanfiles - dawkos23 - 15-10-2013 00:04

Fajny sposóJerk


RE: Poradnik PPA - Najlepsze nisze z cleanfiles - matek697 - 15-10-2013 09:19

Program muli, muli niby coś tam szuka a po chwili błąd .net frameworka i nara pokerface


RE: Poradnik PPA - Najlepsze nisze z cleanfiles - daniel42na - 15-10-2013 09:20

To nie korzystaj jak to dla Ciebie taka tortura. facepalm