Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Poradnik PPA - Najlepsze nisze z cleanfiles - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Poradnik PPA - Najlepsze nisze z cleanfiles (/Temat-Poradnik-PPA-Najlepsze-nisze-z-cleanfiles-77833)

Strony: 1 2 3


RE: Poradnik PPA - Najlepsze nisze z cleanfiles - Paradoks - 11-10-2013 15:43

Dzięki. Repucik leci Smile.

A to nawet chyba nie trzeba lajkować tego. Wystarczy spojrzeć w rozszerzenie pliku i już mamy nazwę. Tak jest przynajmniej w zdecydowanej większości przypadków. No ale jak ktoś chce tam mieć "bliżej" ten plik no to musi polajkować.


RE: Poradnik PPA - Najlepsze nisze z cleanfiles - patulsky1337 - 11-10-2013 19:53

Dobry programik, przyda się. Łapaj plusa Smile


RE: Poradnik PPA - Najlepsze nisze z cleanfiles - vankosiara - 11-10-2013 20:03

Po chwili wywala mi błąd netframework'a.
Mam win7 x64 i zrobiłem aktualizacje 4 i nadal wywala błąd ;_:
Może brak optymalizacji pod x64 systemy?


RE: Poradnik PPA - Najlepsze nisze z cleanfiles - vipper - 11-10-2013 20:25

U mnie na Win8 x64 śmiga milusieńko Wink


RE: Poradnik PPA - Najlepsze nisze z cleanfiles - Lary - 12-10-2013 07:23

a u mnie zamula po wlaczeniu i nic nie da sie zrobić ;/
edit: po jakimś czasie odmuliło Big Grin


RE: Poradnik PPA - Najlepsze nisze z cleanfiles - Boguśś - 12-10-2013 08:18

Ja pobawie sie jak zdejma mi szyne. Ale pomysl dobry


Odp: RE: Poradnik PPA - Najlepsze nisze z cleanfiles - rosa1822 - 12-10-2013 09:03

(11-10-2013 20:03)vankosiara napisał(a):  Po chwili wywala mi błąd netframework'a.
Mam win7 x64 i zrobiłem aktualizacje 4 i nadal wywala błąd ;_:
Może brak optymalizacji pod x64 systemy?

U mnie też wywala błąd Sad

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 4


RE: Poradnik PPA - Najlepsze nisze z cleanfiles - bodek7654 - 12-10-2013 09:45

panie ale to pokazuje tak oklepane nisze ze nawet szkoda, niewiem jak dla was ale kopiowaniem daleko sie nie zajdzie ja od zawsze sam wymyslam tak jest szybciej i latwiej nie zawsze sie trafi na super nisze ale lepsze to niz liczenie ze drugi koles za mnie to wymysli a ja odgapie i zarobie setki $$$$ Huh


RE: Poradnik PPA - Najlepsze nisze z cleanfiles - Szaman1644 - 12-10-2013 09:48

Dzięki. Przyda się na pewno Smile


RE: Poradnik PPA - Najlepsze nisze z cleanfiles - vankosiara - 12-10-2013 12:37

(12-10-2013 09:45)bodek7654 napisał(a):  panie ale to pokazuje tak oklepane nisze ze nawet szkoda, niewiem jak dla was ale kopiowaniem daleko sie nie zajdzie ja od zawsze sam wymyslam tak jest szybciej i latwiej nie zawsze sie trafi na super nisze ale lepsze to niz liczenie ze drugi koles za mnie to wymysli a ja odgapie i zarobie setki $$$$ Huh

Ja tam szukałem nisz po konkurencji i nie dawno mi było $1200 w all time earnigs w 3 miesiące Jerk
Kwestia promowania i wiarygodności. Możesz nawet aimbot'a do CS'a promować a czasem Ci ktoś może pobierze o ile dobrze wypromowałeś Lol