Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobra nisza ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Dobra nisza ;) (/Temat-Dobra-nisza-77824)



Dobra nisza ;) - Chameleonik - 10-10-2013 17:58

Witam, wymyslilem dla siebie nisze której prawdopodobnie nikt nie uzywa a bedzie na 100 procent bardzo dochodową. Od ponad miesiąca czytam, czytam i czytam. Zanim jednak wystartuje chciałbym prosić o pomoc gdyż to będzie moja pierwsza nisza Wink. Dla niej wypromuje demoty i inna stronę tego typu, to samo z youtube, zaloze bloga na wordpresie, kupie domene, zaloze funpage na fc oraz przeloze również na angielski. Wink Czy jest coś co może mi umknelo??? Działam na firecashu. Z góry bbardzo dziekuje za pomoc.


RE: Dobra nisza ;) - Bolt - 10-10-2013 18:10

Oprócz prawidłowej pisowni słowa fanpage nic ci nie umknęło, jeśli faktycznie jest dochodowa to możesz na niej ładny hajs zrobić, tylko jak nie jesteś pewien że wypali to odpuść na razie zakup hostingu czy domeny i jedź na darmowych. Poza tym, z jednej niszy się nie wyżyje (niestety) więc pomyśl czy pójdziesz dalej w tym kierunku czy co..


RE: Dobra nisza ;) - Chameleonik - 10-10-2013 18:49

Dzięki za poprawienie Wink pewnie bym tak dalej pisał. Ahh ta niewiedza Wink. Domena nie jest tak droga a hosting czasowo darmowy. Temat niszy dopiero zaistnieje w sieci, tak ze mam czas na promowanie i zdobycie zaufania. Nawet jeśli nisza nie pójdzie tak jak bym chciał to uzyje bloga do promowania forum nad którym zaprzestalem prace dla PPA.