Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ilość niszy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: Ilość niszy (/Temat-Ilosc-niszy-77804)

Strony: 1 2


Ilość niszy - churel - 10-10-2013 16:20

Witam chciałbym zaciągnąć języka od wyjadaczy w dziedzinie ppa
Ile posiadacie niszy pod ppa aby realne zarobki wychodziły 100$+ dziennie ?
Będę pracował głównie na hackach obleganych typu clash of clans hack i na każdej niszy mam zamiar być w top5 google, zajmowałem się pozycjonowaniem dosyć długo i myślę , że dam radę nie mówie o natychmiastowym efekcie .
Myślę że 100 hacków będzie odpowiednią ilością ,aby otrzymać potencjalnie 100$ dziennie , nadmieniam że żadna strona nie będzie na wordpressie wszystko na autorskim cms.
Btw. Proszę nie pisać tutaj tekstów typu jak zrobisz top 5 albo skąd masz cms , siedzę w programowaniu już kilka lat(obecnie studiuje więc nie mam czasu na inne poważniejsze rzeczy ) wiec tak mam napisany własny cms i tak mam zaplecze aby zrobić top 5 .


RE: Ilość niszy - bolo9797 - 10-10-2013 16:23

Tutaj nie ilosc sie liczy Wink Trzeba znalesc dobre nisze ;p


RE: Ilość niszy - Cevu - 10-10-2013 17:14

(10-10-2013 16:20)churel napisał(a):  Witam chciałbym zaciągnąć języka od wyjadaczy w dziedzinie ppa
Ile posiadacie niszy pod ppa aby realne zarobki wychodziły 100$+ dziennie ?
Będę pracował głównie na hackach obleganych typu clash of clans hack i na każdej niszy mam zamiar być w top5 google, zajmowałem się pozycjonowaniem dosyć długo i myślę , że dam radę nie mówie o natychmiastowym efekcie .
Myślę że 100 hacków będzie odpowiednią ilością ,aby otrzymać potencjalnie 100$ dziennie , nadmieniam że żadna strona nie będzie na wordpressie wszystko na autorskim cms.
Btw. Proszę nie pisać tutaj tekstów typu jak zrobisz top 5 albo skąd masz cms , siedzę w programowaniu już kilka lat(obecnie studiuje więc nie mam czasu na inne poważniejsze rzeczy ) wiec tak mam napisany własny cms i tak mam zaplecze aby zrobić top 5 .

jeśli będziesz pracował na obleganych niszach, w których wciąż drzemie ogromny potencjał, to nawet na 20 niszach wyrobisz po 100$ +. PPA to jednym słowem loteria tu liczy się szczęście każdy dzień jest inny... Liczy się popyt. Chcesz czegoś więcej się dowiedzieć to pisz pw Wink. Powodzenia, plany ambitne jednak bardzo realne.


RE: Ilość niszy - churel - 14-10-2013 12:06

Narazie pozycjonuje clash of clan hack dla testu ciezko bo ciezko ale juz sie czaje przed pierwsza 10 Smile czyli pozycja 1x w przeciagu 4 dni


RE: Ilość niszy - damianus627 - 14-10-2013 12:10

@up nie radzę tutaj wklejać swoich nisz bo zaraz wszystkie filmiki albo ktoś skopiuje, albo oflaguje.


RE: Ilość niszy - CMRR - 14-10-2013 12:11

Podawanie nisz to raczej nie dobry pomysłSmile


RE: Ilość niszy - churel - 14-10-2013 12:12

Nie uzywam filmików podałem przykład i to tylko test Smile po prostu patrze jak z pozycjonowaniem 1 strone robie metodami white seo drugą blastuje zobaczymy widze ze wszystkie strony w top 10 sa zdrowo zblastowane


RE: Ilość niszy - churel - 16-10-2013 15:44

Sory za dubelka ale tak jak mowilem pozycjonuje juz 6 dzień dzisiaj wpadło 1 pobranie bo moja strona zachowuje sie strasznie dziwnie lata z poz 4-280 w google ale nic poczekam 2-3 dni moze sie ustabilizuje


RE: Ilość niszy - plem - 16-10-2013 16:26

daj znać jak tam efekty, takie skoki pozycji na początku są normalne.


RE: Ilość niszy - zaple - 16-10-2013 16:34

Cytat:Sory za dubelka ale tak jak mowilem pozycjonuje juz 6 dzień dzisiaj wpadło 1 pobranie bo moja strona zachowuje sie strasznie dziwnie lata z poz 4-280 w google ale nic poczekam 2-3 dni moze sie ustabilizuje

6 dzień? Ty myślisz, że będziesz miał efekty po tygodniu? Po tygodniu - jak nową domenę pozycjonujesz agresywnie to możesz jedynie filtr wyłapać.