Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Media Expert - Totalna wyprzedaż - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Media Expert - Totalna wyprzedaż (/Temat-Media-Expert-Totalna-wyprzedaz-77803)



Media Expert - Totalna wyprzedaż - MaLiN - 10-10-2013 16:12

W sklepach media expert trwa promocja na zakup skuterów, rowerów oraz kosiarek do 70% taniej

Szczegóły promocji:http://www.mediaexpert.pl/wyprzedaz-rs/?kwnazwa=2013.10.08_Wyprzedaz-rowery-skutery-kosiarki&kwinfo=SG-bg2

Promocja trwa od 8 października 2013 do wyczerpania zapasów


RE: Media Expert - Totalna wyprzedaż - Paradoks - 11-10-2013 15:38

Przeglądałem swego czasu te promocje u nich, kiedy były telefony i sprzęt AGD czy coś w tym stylu do 70% taniej.

To tam z kilka telefonów, które powoli już wychodzą z użycia - czyt. normalne telefony, bez żadnego androida i dotyku. Myślałem, że będzie większy wybór, no ale to jest zazwyczaj zwykły chwyt marketingowy.


RE: Media Expert - Totalna wyprzedaż - damianus627 - 11-10-2013 15:40

Telefony z klawiaturą nie sądzę żeby szybko wyszły z użycia. Wciąż duża liczba osób woli z nich korzystać.


RE: Media Expert - Totalna wyprzedaż - CrisPL - 12-10-2013 11:14

Prędzej uwierzę w promocje w sklepach tylko i wyłącznie internetowych.


RE: Media Expert - Totalna wyprzedaż - Szaman1644 - 12-10-2013 11:45

Fajna mi promocja. W te wakacje widziałem w sklepie kosiarkę tą co jest tu za 1250 zł to była za 900 zł Smile Te same dane.


RE: Media Expert - Totalna wyprzedaż - Driver494 - 12-10-2013 15:51

Niestety nie ma mojego miasta na liście. A już myślałem, że może dorwę jakiś rower w promocji Sad


Media Expert - Totalna wyprzedaż - Klin - 02-01-2015 14:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.