Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak zarabiac na plus500 - poradnik - ktos chetny? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: jak zarabiac na plus500 - poradnik - ktos chetny? (/Temat-jak-zarabiac-na-plus500-poradnik-ktos-chetny-77799)

Strony: 1 2 3 4 5


jak zarabiac na plus500 - poradnik - ktos chetny? - badii - 10-10-2013 15:33

wlasna inwestycja do minimalnego depozytu wskazana
a potem tylko do 10 dnia kazdego miesiaca odbieramy wyplate.

inwestycja minimalna to tam okolo 200zl
a przy wyplacie dostajemy kilka razy tyle ;p

jak ktos nawet pomysli to wyciagnie z tego wiecej
jestem w stanie napisac taki poradnik, do tego programu, bo sam to robilem i wiem jak to dziala
ale pytanie, czy jest sens i beda chetni?
nie musisz sie znac, aby kupowac i sprzedawac towary
wazne, ze bedziesz robic to, co bedzie tam napisane.

wiec moje pytanie, jest ktos chetny, kto chcialby ujrzec taki poradnik?
jesli beda chetni - napisze go, dam do recenzji (moze potrwac recka nawet do wyplaty) i wtedy zaczne go sprzedawac Smile


RE: jak zarabiac na plus500 - poradnik - ktos chetny? - damianus627 - 10-10-2013 15:38

Plus500? Różne opinie (negatywne) słyszałem na temat tego serwisu.


RE: jak zarabiac na plus500 - poradnik - ktos chetny? - bartex89 - 10-10-2013 15:46

Już na starcie opowiadasz o wielkich zyskach , a nie wspominasz o mozliwosci stracenia tego. Zauważ, że plus500 potrafi zamykać pozycje wg swojego "widzi misie".

nastepna sprawa, jesli chcesz opisac program partnerski i zarabiac na nim, to mija się to z celem.
Punktow handlowca sie nie ugra za kazdym razem stosujac dany schemat gry.


Kolejna sprawa to pelnoletnosc, o ktorej nalezy wspomniec oraz przedstawiłbyś swoje dokonania w tej kwestii.

Pragnę zauważyć, że w 2011 roku byłem testerem plus500 na konkurencyjnym forum i mam mieszane uczucia do tego programu, pomimo iż wyszedłem na niewielki plus i zwrot refbacku.


RE: jak zarabiac na plus500 - poradnik - ktos chetny? - badii - 10-10-2013 15:46

wypłacalni i to się liczy.
więc? jacyś chętni?
bo takto czasu nie będę marnować, a pomóc innym mogę zarobić Wink

@up
jeśli bedziesz robic to, co bedzie zawarte w poradniku, to nie umoczysz Wink
po prostu, trzeba byc sprytnym, zeby tam zarabiac i to chcialbym w tym poradniku przedstawic.


RE: jak zarabiac na plus500 - poradnik - ktos chetny? - bartex89 - 10-10-2013 15:50

wyplacalni, że 2 dostanie wyplate , a ten 3 nie... Przedstaw swoje dokonania w tym programie, bo piszesz tak banalnie, że nie wierze w żaden system.


RE: jak zarabiac na plus500 - poradnik - ktos chetny? - badii - 10-10-2013 15:52

@up
dokonania?
jakbym przedstawił swoje dokonania, to chyba raczej trochę naprowadziłbym innych na system zarabiania, więc to się chyba mija z celem?
2 wypłaty dostałem, bo tyle razy to robiłem, co potrzeba. Wink
ja tam nic do plus500 nie mam, bo dla mnie są w porządku i nic im do zarzucenia nie mam.


RE: jak zarabiac na plus500 - poradnik - ktos chetny? - tomazzi - 10-10-2013 15:55

(10-10-2013 15:52)badii napisał(a):  2 wypłaty dostałem, bo tyle razy to robiłem, co potrzeba. Wink
j

zamieść dowód wypłaty - to pokaże, że to co piszesz jest prawdą bo na gębę że dostałeś to sobie możesz ....


RE: jak zarabiac na plus500 - poradnik - ktos chetny? - bartex89 - 10-10-2013 15:55

to pokaż przelewy, o to własnie mi chodzi.


RE: jak zarabiac na plus500 - poradnik - ktos chetny? - tomazzi - 10-10-2013 15:56

(10-10-2013 15:55)bartex89 napisał(a):  to pokaż przelewy, o to własnie mi chodzi.

już mu to napisałem Tongue
on nie zrozumiał co ty chcesz zobaczyć - nie sprecyzowałeś dziecku, a zbyt to trudne dla niego do pojęcia o co ci chodziło


RE: jak zarabiac na plus500 - poradnik - ktos chetny? - bartex89 - 10-10-2013 16:01

(10-10-2013 15:56)tomazzi napisał(a):  
(10-10-2013 15:55)bartex89 napisał(a):  to pokaż przelewy, o to własnie mi chodzi.

już mu to napisałem Tongue
on nie zrozumiał co ty chcesz zobaczyć - nie sprecyzowałeś dziecku, a zbyt to trudne dla niego do pojęcia o co ci chodziło

Sam by do tego doszedł, a ty sie nie musisz wpierdzielać w każdy temat i pisać głupot. Bijesz rekord Guinnessa w nabijaniu swoich glupot? Jeden temat zamkneli ze "scamem neobuxem" , to znow tu swoje 3 grosze musisz wtrącic.