Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Mętorę] Robimy hajsy w szarebaju - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Mętorę] Robimy hajsy w szarebaju (/Temat-Metore-Robimy-hajsy-w-szarebaju-77794)

Strony: 1 2


[Mętorę] Robimy hajsy w szarebaju - yazir - 10-10-2013 14:48

Tak jak można domyślić się po temacie, postanowiłem podjąć wyzwanie i pomóc zainteresowanym osobom w zarobieniu swoich być może pierwszych pieniędzy razem w ShareBay.

Pomogę Ci wejść w PPA, spróbuję wytłumaczyć podstawy, z czym co się "je". Domeny, hosting, organizacja wp, jakieś promowanie, visual basic etc.
Poprzednio pomagałem w Astro, zrobiłem sobie przerwę i postanowiłem wrócić do tego "pasjonującego" zajęcia i wystawiania cierpliwości na ciężkie próby.

Opinie o współpracy ze mną możecie znaleźć w poprzednim temacie Klyk

Do każdej osoby staram się podchodzić indywidualnie

Na dobry start w ramach motywacji każdy otrzyma wyższe konto Smile Które mam nadzieję KAŻDY będzie w stanie utrzymać w kolejnych miesiącach.


Kontakt:
*Prywatne Wiadomości
*GaduGadu
*TeamSpeak
*mail

WAŻNE: nie robię nic za Ciebie, nie wrzucę Ci hacków, nie skonfiguruję wp. Ale pomogę przy tym wszystkim

Jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam do napisania PW z informacjami o sobie, czym się zajmowałeś czy masz doświadczenie etc.

Reflink -> KLYK

Jak ktoś ma jakieś pytania to śmiało pytajcie Smile


RE: [Mętorę] Robimy hajsy w szarebaju - Albercik - 10-10-2013 15:56

Świetny mentor, polecam!


RE: [Mętorę] Robimy hajsy w szarebaju - damianus627 - 10-10-2013 15:57

Również polecam yazira.


RE: [Mętorę] Robimy hajsy w szarebaju - Mazdziej25 - 10-10-2013 20:46

podaj nr gg


RE: [Mętorę] Robimy hajsy w szarebaju - Tiger04 - 10-10-2013 21:52

Również polecam Yazira, co prawda jako tako nie był moim mentorem, ale nie raz, nie dwa pomagał mi w różnych mniej czy to bardziej skomplikowanych sprawach.


RE: [Mętorę] Robimy hajsy w szarebaju - Pawel725791 - 11-10-2013 19:22

Jetem chętny!!Smile


RE: [Mętorę] Robimy hajsy w szarebaju - Babcia_Irenka - 12-10-2013 13:29

Napisałem na GG Smile


RE: [Mętorę] Robimy hajsy w szarebaju - crockeer - 13-10-2013 13:48

Nie mogę napisać prywatnej wiadomości? Jakaś inna forma kontaktu ?


RE: [Mętorę] Robimy hajsy w szarebaju - bolo9797 - 13-10-2013 13:50

od 25 postow mozna pisac pw. Zabezpieczenie przed spamerami Smile


RE: [Mętorę] Robimy hajsy w szarebaju - daniel42na - 13-10-2013 13:51

(13-10-2013 13:48)crockeer napisał(a):  Nie mogę napisać prywatnej wiadomości? Jakaś inna forma kontaktu ?
GG podane w profilu.