Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ograniczenie działań nowych użytkowników - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Ograniczenie działań nowych użytkowników (/Temat-Ograniczenie-dzialan-nowych-uzytkownikow-77764)

Strony: 1 2 3


RE: Ograniczenie działań nowych użytkowników - Admin - 11-10-2013 17:24

(11-10-2013 03:00)marcel_kk napisał(a):  
(10-10-2013 08:27)Admin napisał(a):  
(10-10-2013 03:48)marcel_kk napisał(a):  Zdecydowanie jest potrzeba wprowadzenia ograniczenia w tematach
"Reput za klik" spora część to nierozumne wpisywanie słowa "klik"
bez czytania tematu i treści oferty, oczywiście bez wchodzenia na podaną strone.
Ograniczenie od minimum 30 postów.

I bardzo dobrze że nie rozumie, internetowych troli bardzo szybko się sprząta, nie zabawią tu długo i niech wracają tam skąd przyszli (if you know what i mean).

To akurat plus, łatwo się weryfikuje, łatwo się banuje.

To jak się to ma do użytkownika @dsagasd, którego często zgłaszałem
za notoryczne wpisywanie słowa "klik" bez czytania tematu czy robienia oferty ?
Do tego stopnia koleś jest bezczelny, że w tematach gdzie trzeba było podać numer głosu
wklejał to swoje "klik" bez zastanowienia gdzie to robi.


A tak się ma że użytkownik za twoje i innych użytkowników raporty otrzymał już około 170% warnów.


EDIT.
z tego co widzę jego obecne saldo to 90% warnów, co jest równoznaczne z miesięczną blokadą na pisanie postów, za kolejne 10% otrzyma perma.

Wskazówka dla Ciebie Marcel Smile Aby zrobić hiperlink osoby o której mówimy wstawiamy go w kwadratowy nawias @ [NICK] Smile


(11-10-2013 07:12)tomazzi napisał(a):  
(11-10-2013 03:00)marcel_kk napisał(a):  
(10-10-2013 08:27)Admin napisał(a):  
(10-10-2013 03:48)marcel_kk napisał(a):  Zdecydowanie jest potrzeba wprowadzenia ograniczenia w tematach
"Reput za klik" spora część to nierozumne wpisywanie słowa "klik"
bez czytania tematu i treści oferty, oczywiście bez wchodzenia na podaną strone.
Ograniczenie od minimum 30 postów.

I bardzo dobrze że nie rozumie, internetowych troli bardzo szybko się sprząta, nie zabawią tu długo i niech wracają tam skąd przyszli (if you know what i mean).

To akurat plus, łatwo się weryfikuje, łatwo się banuje.

To jak się to ma do użytkownika @dsagasd, którego często zgłaszałem
za notoryczne wpisywanie słowa "klik" bez czytania tematu czy robienia oferty ?
Do tego stopnia koleś jest bezczelny, że w tematach gdzie trzeba było podać numer głosu
wklejał to swoje "klik" bez zastanowienia gdzie to robi.

nie tylko ty go zgłaszasz ...
spamuje gdzie się da i jakoś na razie efektów prac zapracowanej ekipy forum co do jego osoby nie widać ....
w reput za klik nawet nie patrzę co wyczynia ale dziennie widać x tematów z jego postami

Zgrywanie ważniaka nie zawsze Ci wychodzi. Ironie czy aluzje pozostaw dla najbliższych, a nie dla osób które najwięcej problemów i raportów mają z Tobą niżeli jakimś "adasdfsdk".
Gdybyśmy podnieśli poprzeczkę banowania za spam o centymetr to byłbyś pierwszy do odstrzału.


(11-10-2013 09:23)tomazzi napisał(a):  
(11-10-2013 09:22)damianus627 napisał(a):  Ten dsagasd wczoraj coś pisał na czacie że ma dużo warna i musi odrobić.

ma warny więc nawali tematów o konkursach na fejsie, zdejmą mu warny i od nowa spam
przecież taka zabawa trwa już odkąd jest na forum

tylko nijak ma się do słów banana jak to spamerzy są usuwani z forum bo dsasag czy jak on się tam zwie dalej na nim tkwi

Znów nie masz racji, za jego ostatnie "odpracowane tematy" dostał jedynie kolejnego warna od Datadira za plagiatowanie.


@Temat
Kolejne posty proszę by dotyczyły strickte tematu o którym dyskutujemy.


RE: Ograniczenie działań nowych użytkowników - adkam12 - 11-10-2013 18:13

myślę że warto ograniczenie na czacie wprowadzić, to najbardziej by się przydało.


RE: Ograniczenie działań nowych użytkowników - Admin - 12-10-2013 04:20

Wykonałem usprawnienie czatu o którym mówiliśmy parę dni temu, od teraz aby napisać na czacie wymagane jest 10 postów.


RE: Ograniczenie działań nowych użytkowników - damianus627 - 13-10-2013 22:06

Banan dobrze zrobiłeś wprowadzając ograniczenia. Już spamu takiego na czacie i priv nie ma przynajmniej.
Ale ja bym dodał jak to możliwe opcję pisania dla nowych użytkowników dopiero po godzinie od rejestracji. Na niektórych forach to już funkcjonuje, a niektórym też przeszkodzi w robieniu multikont i nabijaniu postów.


RE: Ograniczenie działań nowych użytkowników - Admin - 14-10-2013 05:34

bez przesady damianus Smile To przecież i tak niczego nie zmieni, a tylko dekonstruktywnie zadziała dla nowych użytkowników, a tego nie chcemy Smile


RE: Ograniczenie działań nowych użytkowników - damianus627 - 14-10-2013 12:07

No tak banan racja jednak bo jak ktoś ma spamować to poczekał by i tą godzinę, a dodatkowo zauważyłem że spamujący piszą niekoniecznie z nowych kont, ale też z takich co mają kilka miesięcy stażu.
I tutaj też powinno się pomyśleć czy oni wracają po kilku miesiącach żeby zrobić spam i wysłać nam reklamę konkurencji, czy też może ktoś zakładał konta i teraz je sprzedaje.


RE: Ograniczenie działań nowych użytkowników - piotrek444 - 07-11-2013 21:49

Witam

Czy jak nie mam 10 postów, to mogę otrzymywać wiadomości od innych?


RE: Ograniczenie działań nowych użytkowników - Majka - 07-11-2013 21:55

(07-11-2013 21:49)piotrek444 napisał(a):  Witam

Czy jak nie mam 10 postów, to mogę otrzymywać wiadomości od innych?

Tak, właśnie Ci wysłałam
(chyba o PW Ci chodziło)


RE: Ograniczenie działań nowych użytkowników - GoodLecki - 07-11-2013 22:29

Ograniczenia przynoszą skutek Huh


RE: Ograniczenie działań nowych użytkowników - Szaman1644 - 07-11-2013 22:41

I to jaki Smile Teraz zamiast 2 minut muszę poświęcić z 5 na odpisanie Smile