Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ograniczenie działań nowych użytkowników - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Ograniczenie działań nowych użytkowników (/Temat-Ograniczenie-dzialan-nowych-uzytkownikow-77764)

Strony: 1 2 3


Ograniczenie działań nowych użytkowników - GoodLecki - 09-10-2013 21:57

Proponuje ograniczenie czasowe dla nowych użytkowników chcących skorzystać z działów refbacków i podziału sprzedam. Powiedzmy limit 20 postów i mniej, na 48h chociaż


RE: Ograniczenie działań nowych użytkowników - tomazzi - 09-10-2013 22:04

w dziale sprzedam masz już ograniczenie 50 postów by móc założyć temat to idzie spam
te opcje nic nie dadzą moim zdaniem, trzeba nad czymś innym i sensownym pomyśleć

a dział reput za klik to po prostu wylęgarnia nabijalni postów i reputów


RE: Ograniczenie działań nowych użytkowników - damianus627 - 09-10-2013 22:07

Bo w dziale reput za klik potrzebna jest lepsza moderacja.


RE: Ograniczenie działań nowych użytkowników - tomazzi - 09-10-2013 22:08

(09-10-2013 22:07)damianus627 napisał(a):  Bo w dziale reput za klik potrzebna jest lepsza moderacja.

godzinami nie raz schodzi moderacja na ogólnych tematach a co dopiero pilnowanie tego działu
nie realne takie coś


RE: Ograniczenie działań nowych użytkowników - GoodLecki - 09-10-2013 22:20

Moim zdaniem mody niech się skupią na czymś innym, wydaje mi się że wystarczy dać ograniczenie czasowe dla nowych i już znacząco się ograniczy chociaż tych co na szybko zakładają aby robić te same offy.

Proponuje też nie wliczanie w staty postów z działu reffback, bo reputów to by ciezko było nie zliczać w tym dziale Smile

Żeby bardziej to ogarnąć trzeba było by zrobić więcej ograniczeń ale to by "forum" nie służyło Smile

Dobry by też był dodatkowy kolor reputów za działy sprzedam kupie wymienie i poddziały refback za pieniądze, tak aby user mógł odróżnić czy reputy są za aktywność na forum czy działania związane z konkretnymi działaniami np. w dziale sprzed. Kup. i reffback za hajs.


RE: Ograniczenie działań nowych użytkowników - tomazzi - 09-10-2013 22:29

(09-10-2013 22:20)GoodLecki napisał(a):  Dobry by też był dodatkowy kolor reputów za działy sprzedam kupie wymienie i poddziały refback za pieniądze, tak aby user mógł odróżnić czy reputy są za aktywność na forum czy działania związane z konkretnymi działaniami np. w dziale sprzed. Kup. i reffback za hajs.

tutaj się banan musi wypowiedzieć czy technicznie jest coś takiego możliwe do wprowadzenia bo pomysł dobry ale czy wykonalny ???


RE: Ograniczenie działań nowych użytkowników - Bolt - 09-10-2013 22:32

myślę że jest to możliwe, wydaje mi się że kiedyś na jakimś forum widziałem jak nie zliczało postów z off-topica Wink


RE: Ograniczenie działań nowych użytkowników - Albercik - 09-10-2013 23:15

A ograniczenie na korzystanie z sb? Ostatnio nasiliło się neosowanie z multikont, może wprowadzić ograniczenie od postów albo od czasu online? Bo też nie zawsze ktoś z ekipy jest na sb i może szybko interweniować


RE: Ograniczenie działań nowych użytkowników - marcel_kk - 10-10-2013 03:48

Zdecydowanie jest potrzeba wprowadzenia ograniczenia w tematach
"Reput za klik" spora część to nierozumne wpisywanie słowa "klik"
bez czytania tematu i treści oferty, oczywiście bez wchodzenia na podaną strone.
Ograniczenie od minimum 30 postów.


RE: Ograniczenie działań nowych użytkowników - PłaceZa - 10-10-2013 04:10

Wyłącznie plusowanie.... teraz mogę nabić 1000 plusów bo napiszę klik? bez sensu żenada