Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moralność - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Moralność (/Temat-Moralnosc-77754)

Strony: 1 2 3


Moralność - koniec - 09-10-2013 20:44

Witam.

Mam pytanie raczej z innej półki. Do tej pory na Easy zarobiłem ponad 2 000pln, teraz jednak nastał lepszy czas jeśli chodzi o zarobki (ciągle rośnie Big Grin ). Z tego co wiem to prawnie wygląda ok (jeśli się mylę, piszcie), ale jest też druga strona. Fajnie się patrzy jak $$$ wpadają co kilka minut , jednak.. po prawie każdym dniu na Easy czuje coś co mnie nie pokoi. Konkretnie to, że ja jako partner naciągam ludzi.. Bo jak inaczej to nazwać?

Jak Wy podchodzicie do tej sprawy?
Bo z takim myśleniem ciężko o motywacje Big Grin Big Grin

Pozdrawiam.


Re: ... - Madroxx - 09-10-2013 20:47

Oddaj 50% na cele charytatywne Big Grin


Re: ... - JaTuDensze - 09-10-2013 20:48

Co do naciągania to już twoja sprawa chcesz zarabiać albo nie.
Regulamin jest nikt nie ma prawa sie doczepić a jak ludzie nie czytają to co Cie to obchodzi ?Smile
Mnie bardziej interesuje jak mam odprowadzić ten pie... podatek skoro nie mam stałego dochodu to niby jak moge odprowadzić dodatkowy dochód ^^


Re: ... - Albercik - 09-10-2013 20:48

Każdy to nazwie po swojemu, jeśli Ciebie zaczynają męczyć wyrzuty sumienia - przestań tak zarabiać, albo weź się za real content, to najprostsza rada. Ja nie mam takich problemów, bo niestety nasz "kochany" kraj kopie w dupe na każdym kroku, i trzeba sobie radzić.


Re: ... - damianus627 - 09-10-2013 20:50

To przestań rozsyłać linki i po problemie.
Zarabiacie - źle, nie zarabiacie - źle. facepalm


RE: Moralność - koniec - 09-10-2013 20:51

(09-10-2013 20:47)Madroxx napisał(a):  Oddaj 50% na cele charytatywne Big Grin

A powiem Ci, że to jest dobra myśl Big Grin Mam znajomego, który potrzebuje pomocy finansowej (choroba), więc wiem gdzie przekaże jakiś tam % z easy Lol
Jaki ja dobry Jerk


RE: Moralność - Bandaid - 09-10-2013 20:57

Jest to naciąganie ludzi, więc jest to niemoralne. Aczkolwiek inną kwestią jest to, że ich inteligencja pozostawia wiele do życzenia.


RE: Moralność - damianus627 - 09-10-2013 21:03

Ja wiem czy takie znowu naciąganie. Mają wyraźnie napisane jaka jest opłata. Naciąganie dopiero może być, jak ktoś zrobi subskrybucje i później nie dostanie tego czego chce.


RE: Moralność - JuNiOrSoDa - 09-10-2013 21:04

Czasy nie pozwalają być moralnym i wrażliwym bo źle się na tym wyjdzie. A oni (Ci co klikają w linki) gdyby wiedzieli, że na tym się zarabia to tak samo by to wysyłali wszystkim.


RE: Moralność - bolo9797 - 09-10-2013 21:04

Tez jestem chory ;( Ile % oddasz ;D??