Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! (/Temat-Facebook-Zarabiaj-Codziennie-77743)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - Szaman1644 - 25-10-2013 06:50

(24-10-2013 19:00)grzybekmalutki napisał(a):  Wpłata na konto zrobiona, podesłać potwierdzenie?? Chciałbym przyspieszyć transakcję.

Niestety, ale tak jak pisałem w wiadomości prywatnej nie przyjmuje potwierdzeń. Dopiero po wpływie na konto wyślę poradnik.

(25-10-2013 01:39)aniglo napisał(a):  przelew na PP wysłany-czekam na przesyłkę.

Poradnik został wysłany. Dziękuję za zakup Smile


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - prololex - 25-10-2013 08:07

Też czekam na poradnik , wczoraj wysłałem pieniądze przez pp Smile

Edit : Przeczytałem poradnik i uważam , że pracując wedle wskazówek nie da się nie zarobić . Wszystko napisane krok po kroku , więc nawet laik powinien sobie poradzić .
Poradnik naprawdę godny polecenia Smile
Myśle , że szczególnie przyda się osobom , które zaczynają zabawę z facebookiem .


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - aniglo - 25-10-2013 11:40

transakcja przeprowadzona szybko i sprawnie."plus" dla Szamana.poradnik-czytam...poprawnie napisany.czy przy jego pomocy zarobię-napiszę jak będą efekty.
polecam i poradnik i Szamana Wink

jeśli możesz wyślij na PW kontakt(GG,skype...)-mam kilka pytań,a tu jeszcze blokada PW


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - Szaman1644 - 25-10-2013 11:54

(25-10-2013 11:40)aniglo napisał(a):  transakcja przeprowadzona szybko i sprawnie."plus" dla Szamana.poradnik-czytam...poprawnie napisany.czy przy jego pomocy zarobię-napiszę jak będą efekty.
polecam i poradnik i Szamana Wink

jeśli możesz wyślij na PW kontakt(GG,skype...)-mam kilka pytań,a tu jeszcze blokada PW

Dziękuję za recenzję. Tu udostępnie ze mną kontakt, bo pewnie nie tylko Wy będzie chcieli się ze mną skontaktować. Proszę o zaproszenia na Facebooku: Johny Carther. Po akceptacji zaproszenia możemy spokojnie rozmawiać. Często jestem po 19, ponieważ na tym koncie mam FP i muszę się nimi zajmować. Zapraszam osoby zainteresowane Smile


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - Spyrek - 25-10-2013 15:06

Pytanie do tych, którzy kupili poradnik, z tego co wiem to razem to w poradniku jest skrypt do zapraszania znajomych do polubienia fanpage. Działa ten skrypt z najnowszą aktualizacją fejsa, gdzie zamiast zaznaczania znajomych, do których wysłać zaproszenie, trzeba kliknąć przycisk "Zaproś" ?


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - badii - 25-10-2013 15:10

@up
Mi tam nie dzialal, nie wiem jak innym, ale zawsze mozesz myszke w jednym miejscu ustawic, znajomi beda sie zmieniac i kliknac "zapros" Big Grin np. Przy jedzeniu Wink


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - Szaman1644 - 25-10-2013 15:11

(25-10-2013 15:06)Spyrek napisał(a):  Pytanie do tych, którzy kupili poradnik, z tego co wiem to razem to w poradniku jest skrypt do zapraszania znajomych do polubienia fanpage. Działa ten skrypt z najnowszą aktualizacją fejsa, gdzie zamiast zaznaczania znajomych, do których wysłać zaproszenie, trzeba kliknąć przycisk "Zaproś" ?

Właśnie niestety, ale jest problem ze skryptem. Będę starał się coś z tym zrobić Smile


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - UmCyK - 25-10-2013 15:30

Zamówiłem sobie 100 kart kurierem dostałem je w środę.(zapłaciłem)

A dzisiaj mi listonosz przynosi kolejne 100 0.o
A tutaj nic nie zamawiałem ani nie płaciłem.


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - tiumer - 25-10-2013 15:31

Poradnik wysłany kilka minut po zapłacie. Po przeczytaniu myślę, że naprawdę da się na tym zarobić Big Grin Napiszę jeszcze za jakiś czas, jak już jakieś efekty będą.


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - Szaman1644 - 25-10-2013 15:35

(25-10-2013 15:30)UmCyK napisał(a):  Zamówiłem sobie 100 kart kurierem dostałem je w środę.(zapłaciłem)

A dzisiaj mi listonosz przynosi kolejne 100 0.o
A tutaj nic nie zamawiałem ani nie płaciłem.

HEHE. Możesz mi dać. Nie obrażę się Smile Ale to od tego samego gościa?