Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typowanie- Jak zacząć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Typowanie- Jak zacząć? (/Temat-Typowanie-Jak-zaczac-77723)

Strony: 1 2 3


Typowanie- Jak zacząć? - Mksiak - 09-10-2013 15:38

Chciałbym wkręcić się w bukmacherke i zacząć typować mecze przez internet. Głównym problemem jest jaki serwis mam wybrać. Początkowo chciałem serwis expect, ale ktoś coś pisał, że ma problem wypłatą teraz zastanawiam się nad bet365. Jaki jest najlepszy serwis?
Moglibyście dać jakieś wskazówki dla początkującego jak zacząć z zakładami Smile


RE: Typowanie- Jak zacząć? - damianus627 - 09-10-2013 15:39

Oba które podałeś są w naszym kraju nielegalne.


RE: Typowanie- Jak zacząć? - Mksiak - 09-10-2013 15:42

Dobrze, że mówisz bo bym się wpakował facepalm, a jakie są legalne? To dlaczego jak są nielegalne to piszą o nich tu na forum?


RE: Typowanie- Jak zacząć? - diabloo07 - 09-10-2013 15:45

Nielegalne Lol Wpłacasz i wypłacasz przez Skrill, dopóki wygrane nie będą rzędu 10 tys. miesięcznie to możesz śmiało się w to bawić. Moim zdaniem najlepszy to bet365 - intuicyjny layout, dobre kursy, bardzo obszerna oferta zdarzeń live, jak i pre-live.
Legalne są efortuna oraz sts, lecz tam kursy to porażka + biorą 12% z wygranej na poczet podatku.


RE: Typowanie- Jak zacząć? - malpa2 - 09-10-2013 15:50

Sam jesteś nielegalnybeka Prawo UE ma wyższość nad naszym więc nie ma sie co przejmować.. Przy wiekszych wygranych robisz karte na skrill i wyplacasz przez nią. Bet365 bardzo dobry buk.


RE: Typowanie- Jak zacząć? - damianus627 - 09-10-2013 15:51

Wiadomo że "nielegalne" to są, ale jak jest to każdy wie. Jerk

@up przecież Polska już nawet dostała karę od UE za tą ustawę.


RE: Typowanie- Jak zacząć? - Mksiak - 09-10-2013 16:13

Ok dzięki za odpowiedzi oczywiście dla Was reputy Lol Czyli na jakiej zasadzie działać? Nie można wypłacać na bank? Trzeba na skrill?


RE: Typowanie- Jak zacząć? - diabloo07 - 09-10-2013 16:17

Można, ale nie widzę sensu. Lepiej nie ryzykować i wszystko załatwiać poprzez Skrill.


RE: Typowanie- Jak zacząć? - Karimes - 09-10-2013 16:36

Najlepiej załóż sobie konto na Neteller albo Skrill bo to Ci wszystko ułatwi i usprawni. A co do serwisu to polecam pinnaclesports(njwyższe kursy).


RE: Typowanie- Jak zacząć? - Mksiak - 09-10-2013 16:40

No dobra powiedzmy że zarobiłbym coś na typowaniu i wtedy wypłacę sobie na skrill, no ale skoro nie mogę na bank to czy w ogóle mogę za tą kasę coś kupować itd?