Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Informacje o wypłatach z FireCash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Informacje o wypłatach z FireCash (/Temat-Informacje-o-wyplatach-z-FireCash-77715)



RE: Informacje o wypłatach z FireCash - FireMedia - 18-10-2013 09:09

Wszystkie wypłaty zostały zrealizowane.


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - FireMedia - 02-11-2013 10:27

Dziś zostaną przygotowane wszystkie umowy o dzieło - przelewy pójdą może już we wtorek.
Przelewy bankowe zaczniemy realizować już od poniedziałku, planujemy zakończyć w piątek.
Payza ze względu na okres księgowania po ich stronie - może uda się rozpocząć w piątek.

Proszę zlecać wypłaty.


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - KisuShite - 02-11-2013 13:06

Gdyby udało się z przelewami do piątku byłabym wniebowzięta Big Grin


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - Mr.Max - 04-11-2013 20:26

Realizacja przelewów się rozpoczeła?


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - FireMedia - 04-11-2013 22:54

Dziś rozpoczęliśmy realizację wypłat. Jutro postaramy się zrealizować płatności wynikające z umów o dzieło + niektóre wypłaty na konta bankowe standard.
Zasilone zostało również konto Payza i czekamy aż zaksięgują - wtedy zostaną zrealizowane wypłaty na Payza.
Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem (sieci dotrzymają terminu wypłat) to do piątku zakończymy wypłaty dla wszystkich.


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - Monster - 05-11-2013 14:32

Jeśli zleciłem wypłatę, a potem zmieniłem dane w płatnościach, to wypłata przyjdzie na te stare czy nowe dane? Bo wolałbym na nowe bo właśnie założyłem konto walutowe Smile


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - FireMedia - 05-11-2013 20:50

(05-11-2013 14:32)Monster napisał(a):  Jeśli zleciłem wypłatę, a potem zmieniłem dane w płatnościach, to wypłata przyjdzie na te stare czy nowe dane? Bo wolałbym na nowe bo właśnie założyłem konto walutowe Smile

Nowe, ale dopisz w adresie "przelew walutowy"


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - matie996 - 07-11-2013 09:27

I jak z tymi przelewami? Big Grin


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - FireMedia - 07-11-2013 09:31

Resztę płatności z umów i wypłat standard musimy zrealizować po otrzymaniu pieniędzy od reklamodawców - dziś mają zostać wysłane. Jak tylko pieniądze zostaną zaksięgowane u nas to zrealizujemy pozostałe płatności.


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - dawo62 - 07-11-2013 14:43

W tym miesiącu również jakieś metody kolejkowania wypłat?