Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Informacje o wypłatach z FireCash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Informacje o wypłatach z FireCash (/Temat-Informacje-o-wyplatach-z-FireCash-77715)



RE: Informacje o wypłatach z FireCash - FireMedia - 13-06-2015 10:43

Taka szybka ale pomocna informacja dot. wypłat:
- przelewy walutowe : należy w adresie konta FC umieścić informację "przelew walutowy", kasa dochodzi do 5 dni roboczych
- Przelewy nie wyjdą jeżeli brakuje którejkolwiek z danych: imie, nazwisko, nr konta bankowego
- Płatności realizujemy zazwyczaj do 3 dni od zlecenia - konkurencja jest 100 lat za nami Smile
- wypłaty za umowy zazwyczaj wychodzą do 5 dnia miesiąca - zalezy to od szybkości księgowej i Waszej terminowości w zlecaniu Smile
- w przypadku problemów/pytań piszcie na artur.kiljanczyk@firemedia lub gg 3233785 - nie odczytuje PW na forum Smile


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - Max998 - 13-06-2015 14:35

Ja wczoraj miałem, że ''wypłacone'', dzisiaj byłem w banku i niestety na koncie zamiast 70zł. jest 11zł. jeszcze z poprzedniej wypłaty. Wszystko pewnie dlatego, że banki nie pracują w soboty i niedziele i trzeba czekać do poniedziałku/wtorku.. Undecided


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - FireMedia - 13-06-2015 16:28

(13-06-2015 14:35)Max998 napisał(a):  Ja wczoraj miałem, że ''wypłacone'', dzisiaj byłem w banku i niestety na koncie zamiast 70zł. jest 11zł. jeszcze z poprzedniej wypłaty. Wszystko pewnie dlatego, że banki nie pracują w soboty i niedziele i trzeba czekać do poniedziałku/wtorku.. Undecided

Jeżeli miałbyś konto w citibanku to masz w kilka sekund, pozostałe banki księgują wg sesji elixir w dni robocze.


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - Max998 - 13-06-2015 21:25

Korzystam z konta babci, ona ma ING.
Pomału też będę rozglądał się nad swoim osobistym kontem.


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - comanche - 13-06-2015 23:41

Polecam mBankWink


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - FireMedia - 03-07-2015 13:00

Wszystkie wypłaty w PLN zostały zrealizowane - przelewy bankowe i Paypal.
Około 7-8.07 wyjdą bankowe przelewy walutowe w USD.
Zlecający wypłaty jako przelewy walutowe w EUR - realizacja około 15.07


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - comanche - 03-07-2015 22:23

Wyplata dzis doszlaWink


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - FireMedia - 05-07-2015 10:43

Dziś zrealizowaliśmy również przelewy za umowy o dzieło.


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - akselek1996 - 22-07-2015 10:14

Witam chciał bym zacząć z PPA i mam takie pytanko czy FireCash jest wypłacalny ? bo przeczytałem że zarobki miały wisieć do Grudnia


Informacje o wypłatach z FireCash - damianus627 - 22-07-2015 10:17

To jakieś głupoty czytałeś bo wszystkie przelewy dochodzą bez problemowo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk