Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Informacje o wypłatach z FireCash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Informacje o wypłatach z FireCash (/Temat-Informacje-o-wyplatach-z-FireCash-77715)



RE: Informacje o wypłatach z FireCash - Deyna - 18-03-2014 22:21

W zeszłym miesiącu przelew przyszedł już 10-tego, a teraz jest koniec 18-tego a na pustym koncie tylko wiatr wieje...


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - magdusia2025 - 18-03-2014 22:22

To prawda. Nigdy niczego nie możemy być pewni. Ale to nie tylko w tym biznesie, niestety w coraz większej ilości prac, jest różnie...Smile


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - dawo62 - 18-03-2014 22:37

Najbardziej denerwuje to, że obiecują a nie dotrzymują słowa i to nie pierwszy raz.


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - FireMedia - 19-03-2014 01:26

Pragnę wszystkich przeprosić. Niestety przelew który powinien być u nas 15 marca dojdzie dopiero jutro koło 11-12 (info z banku).
Przelewy walutowe mają to do siebie, że niestety czasami nie wiadomo czemu wisza zanim zaksięgują.
Jutro zrealizujemy wszystkie przelewy bankowe - zrobię wszystko, żeby wszystkie wyszły przed 14 tak aby były tego samego dnia u Was na koncie.
W ramach przeprosin w kwietniu do 10 wszyscy otrzymają swoje pieniądze - powiększymy specjalnie na ten cel rezerwę + wygospodarujemy kasę na coś fajnego na firedays.
Przepraszam jeszcze raz wszystkich, którzy czekają na przelewy.


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - TastemanPL - 19-03-2014 09:44

No kurcze nie fajne. Jest 19 Marca i nie dostałem pieniędzy. O co chodzi bo trochę nie ogarniam.


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - FireMedia - 19-03-2014 10:27

Przelew doszedł. Realizacja wypłat trwa. Jedziemy od najwyższych do najniższych - obecnie juz poniżej 100$ są wysyłane


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - bielu243 - 19-03-2014 15:59

No i elegancko. Pieniążki już są na koncie Smile. Naprawdę ludzie, nie wiem co tak spinacie o te wypłaty, jeżeli pieniądze naprawdę są wam potrzebne, to napiszcie email do Artura i podajcie powód czemu potrzebujecie przelewu na szybko. Nie dość, że odpisze w ciągu kilku minut to można się z nim dogadać.


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - Dereeris - 19-03-2014 18:08

U mnie jeszcze nie wysłane


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - FireMedia - 19-03-2014 19:57

Zostało jeszcze około 60 przelewów, dziś wyjdą.


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - dawo62 - 19-03-2014 20:37

U mnie wypłacone ale nie załapałem się na ostatnią godzinę księgowania o 18.15 ;x