Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Informacje o wypłatach z FireCash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Informacje o wypłatach z FireCash (/Temat-Informacje-o-wyplatach-z-FireCash-77715)



RE: Informacje o wypłatach z FireCash - Resick - 09-01-2014 11:03

(09-01-2014 10:44)Dereeris napisał(a):  Elitarne konto dla użytkowników którzy osiągnęli pułap $5000 w ciągu miesiąca. Użytkownicy z kontem Ultimate zarabiają 60% więcej oraz przysługuje im nieograniczona ilość wypłat w ciągu miesiąca i są one realizowane w ciągu 12h roboczych, jeżeli termin nie zostanie dotrzymany to użytkownik dostaje dodatkowo 10% premii od zleconej kwoty.

W takim razie już powinienem dostać 180% więcej bo zleciłem pierwszego stycznia Smile

Zarobiłeś w grudniu5k $ ?


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - Dereeris - 09-01-2014 11:29

(09-01-2014 11:03)Resick napisał(a):  
(09-01-2014 10:44)Dereeris napisał(a):  Elitarne konto dla użytkowników którzy osiągnęli pułap $5000 w ciągu miesiąca. Użytkownicy z kontem Ultimate zarabiają 60% więcej oraz przysługuje im nieograniczona ilość wypłat w ciągu miesiąca i są one realizowane w ciągu 12h roboczych, jeżeli termin nie zostanie dotrzymany to użytkownik dostaje dodatkowo 10% premii od zleconej kwoty.

W takim razie już powinienem dostać 180% więcej bo zleciłem pierwszego stycznia Smile

Zarobiłeś w grudniu5k $ ?

Nie ale mam za free range ultimate, jak raczej każdy więc moim skromnym zdaniem nie dbają wcale o stronkę bo info o ranach nie zmienili...


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - comanche - 09-01-2014 11:55

Cytat:Nie ale mam za free range ultimate, jak raczej każdy więc moim skromnym zdaniem nie dbają wcale o stronkę bo info o ranach nie zmienili...

A moim skromnym zdaniem niepotrzebnie cokolwiek komentujesz, zamiast siedziec cicho i cieszyc sie z Ultimate...[/quote]


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - ZAGUBIONY - 09-01-2014 13:49

Powyższa praktyka obowiązuje tylko osoby, które zapracowały na konto ultimate swoimi zarobkami i zarabiają te $5000 miesięcznie, konta ultimate wygrane w konkursach lub otrzymane w ramach promocji od FireCash to nie dotyczy.


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - Diqtion - 09-01-2014 13:53

Było już wałkowane wiele razy, ZAGUBIONY idealnie to opisał, dodałbym tylko, że Ultimate z konkursów lub te rozdawane w promocji przez FC są po prostu po to, żebyście mieli wyższe stawki i tyle.


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - Dereeris - 09-01-2014 14:11

A skąd ja mam to wiedzieć? Big Grin Nikt mi tego nie napisał Wink a nie każdy siedzi 24/7 na tym forum... Niby 60% wiecej zarobków? Pobrania wpadają za tyle samo co wcześniej. Tak wiem, zaraz ktoś napisze, że słabsze oferty wpadają


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - awsomx8 - 09-01-2014 15:19

(09-01-2014 14:11)Dereeris napisał(a):  A skąd ja mam to wiedzieć? Big Grin Nikt mi tego nie napisał Wink a nie każdy siedzi 24/7 na tym forum... Niby 60% wiecej zarobków? Pobrania wpadają za tyle samo co wcześniej. Tak wiem, zaraz ktoś napisze, że słabsze oferty wpadają

Oj tam szukasz dziury w całym.. stawki w FC są naprawdę dobre.


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - vere - 11-01-2014 10:34

Kiedy można się spodziewać otrzymania wypłaty?


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - comanche - 11-01-2014 11:15

Ja swoja wyplatke otrzymalem juz wczorajSmile Dzieki!


RE: Informacje o wypłatach z FireCash - FireMedia - 11-01-2014 11:34

W ten weekend planujemy zrealizować wszystkie przelewy bankowe.