Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Klamstwo Rhaegara!!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Klamstwo Rhaegara!!!! (/Temat-Klamstwo-Rhaegara-77676)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - archi99 - 10-10-2013 10:53

jeszcze jedna kwestia: po co były(lub nadal są nie wiem) te 2 konferencje na gg wczoraj i przedwczoraj o nim?
PokazujePrawde chyba mnie do nich zapisał bo wtedy raz do niego napisałem co podał ten numer tutaj na forum czyli on też był/jest podstawiony?


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - tomazzi - 10-10-2013 11:26

ja proponuję zamknąć temat = każdy kto chce zgłaszać myślę, że wie do kogo się zwrócić o pomoc i poradę
otwarty temat to pożywka dla chorego psychicznie konrada, zakładanie przez niego kolejnych multi kont i wprowadzanie zamieszania i bałaganu i zapewne jak w przypadku sprzed kilku miesięcy skuteczne zniechęcanie wielu do walczenia o swoje pieniądze


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - konradPLN - 10-10-2013 13:17

Moze admin napisze n głównej ( zacheci ) do wysłania tych dokumentów przez wszystkich oszukukanych?
Pewnie polowa nic nie zrobi bo bedzie sie bała tych pierdół co tu wypisuja multi tego oszusta


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - michal_1311 - 10-10-2013 13:56

Kontaktował się ktoś telefonicznie z jego najbliższymi ( tak jak pisaliście wcześniej ?)


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - PokazujePrawde - 10-10-2013 15:15

Oczywiscie dzwonilem do jego mamy Anna Cylka i powiedziala ze wie ze on oszukuje ludzi i ze nie ma z nim kontaktu po prostu slad zniknal a na koncu powiedziala ze nie ma czasu na rozmowe bo jest w pracy i sie rozlaczyla tel


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - michal_1311 - 10-10-2013 15:33

Anna ma na imię jednak - myślałem, ze to Magdalena Cylka - wicedyrektorka. Mniejsza o to. Dzięki za info


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - mikiniki - 10-10-2013 16:03

(10-10-2013 13:17)konradPLN napisał(a):  Moze admin napisze n głównej ( zacheci ) do wysłania tych dokumentów przez wszystkich oszukukanych?
Pewnie polowa nic nie zrobi bo bedzie sie bała tych pierdół co tu wypisuja multi tego oszusta

Popieram w 100%. Może to nareszcie da do myślenia tym, którzy będą w przyszłości myśleć oszukiwać uczciwych Ludzi na tym forum, że takie rzeczy są upubliczniane do szerszego grona !


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - Optimist - 10-10-2013 18:47

Tematu radziłbym nie zamykać, albo założyć temat, który byłby ukryty?
Gdzieś musimy o tym konwersować... Bo jeszcze to zostawimy w spokoju i co?

Kto już wysłał, co miał wysłać?
Czyt. oświadczenie. o którym wspomniał Traw3K.

Mam nadzieje, że już wysłali wszyscy, którzy brali w tym całym przedsięwzięciu udział?
Pamiętajcie, żeby wysyłać tylko listem poleconym, a najlepiej to priorytetem.
To tylko jedno oświadczenie, czemu by zostawić to w spokoju, nawet jeśli ktoś został wy*****y "tylko" na 10 zł?
Także, nie ma opcji, brniemy z tym Smile
Nie odpuszczamy.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - Admin - 10-10-2013 20:53

(10-10-2013 13:17)konradPLN napisał(a):  Moze admin napisze n głównej ( zacheci ) do wysłania tych dokumentów przez wszystkich oszukukanych?

Jeszcze mamy Was zachęcać żebyście złożyli zawiadomienie na policji?
Trochę powagi, jeśli zależy Wam na tych pieniądzach to ruszcie tyłki na komisariat, jeśli Wam się nie chcę.. cóż milionerzy są wśród Nas.

Ze swojej strony mogę jedynie dodać, że już nie będą tolerowane żadne bukmacherskie "składki" na forum by nie dopuścić do kolejnych tego typu sytuacji i jeśli takowe zauważycie przed nami to od razu je zgłaszajcie poprzez przycisk "zgłoś".


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - konradPLN - 10-10-2013 22:37

No i bardzo dobrze .
A chodziło mi o to ze wiele osób ( moze młodszych) naczytało sie co cylka tu powypisywał przez swoje multi konta i boja sie działać . A to ze US się dowali , a to że zakłady są nielegalne itd
Co by nie było admin to "autorytet" ( dla jakiejs czesci forum) i pewnie by to pomogło . Ale skoro masz w tyłku uzytkowników swojego forum to spoko ... Do niczego nie zmuszam i nie linczuje ,ale wydaje mi się że przydałoby się "zatroszczyc" o kase tych dzięki którym zarabiasz, zważywszy ze napisanie na głównej jednego zdania nie wymaga wielkiego wysiłku czy poniżenia ...