Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie Spamowac - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Gdzie Spamowac (/Temat-Gdzie-Spamowac-77674)

Strony: 1 2 3


Gdzie Spamowac - wojtek1436 - 08-10-2013 14:41

gdzie spamowac tymi linkami , ostatnio zacząłem spamowac na czatach erotycznych ale to nic nie daje ;/ może na yt ?


RE: Gdzie Spamowac - Br0nek1234 - 08-10-2013 14:43

Na pewno nie tu jest juz wiele podobnych tematów.


RE: Gdzie Spamowac - wojtek1436 - 08-10-2013 14:44

a co robisz ?
podaj linka albo coś a nie spamuj .


RE: Gdzie Spamowac - hertia - 09-10-2013 05:39

Ehh to zależy od tego gdzie możesz fb i inne portale społecznościowe ostatnio dzieci dorwały się do bota na chomikuj w wyniku czego skrzynka pęka od Wiadomości typu:


Cytat:Siemanko, znalazłem zajebistą stronkę gdzie za darmo doładowywują konto ( jest to strona RP, i dostała dotację od Unii w wysokości 50 mln PLN ) tyle kasy mają na doładowania do nas !! korzystaj !! niech każdy się o tym dowie Zasil 24

Cytat:Chcesz szpiegowac swoich znajomych na facebooku Wink? Zobacz, to dziala! Sam tesuje i jest super moge czytac wiadomosci kazdego mojego znajomego ;D
tnij.org/

Cytat:Bezpłatny konkurs na słuchawki MONSTER BEATS BY DR.DRE STUDIO
Wygrywa co 30 osoba !
Miło zapraszam:zgarnij-sluchawy



RE: Gdzie Spamowac - DeoRIP - 09-10-2013 09:52

(09-10-2013 05:39)hertia napisał(a):  Ehh to zależy od tego gdzie możesz fb i inne portale społecznościowe ostatnio dzieci dorwały się do bota na chomikuj w wyniku czego skrzynka pęka od Wiadomości typu:


Cytat:Siemanko, znalazłem zajebistą stronkę gdzie za darmo doładowywują konto ( jest to strona RP, i dostała dotację od Unii w wysokości 50 mln PLN ) tyle kasy mają na doładowania do nas !! korzystaj !! niech każdy się o tym dowie Zasil 24

Cytat:Chcesz szpiegowac swoich znajomych na facebooku Wink? Zobacz, to dziala! Sam tesuje i jest super moge czytac wiadomosci kazdego mojego znajomego ;D
tnij.org/

Cytat:Bezpłatny konkurs na słuchawki MONSTER BEATS BY DR.DRE STUDIO
Wygrywa co 30 osoba !
Miło zapraszam:zgarnij-sluchawy

Łosie swoich tekstów nawet nie umieją napisać -.- . tylko kopiują -.-


RE: Gdzie Spamowac - wicekq - 09-10-2013 14:45

(09-10-2013 09:52)DeoRIP napisał(a):  
(09-10-2013 05:39)hertia napisał(a):  Ehh to zależy od tego gdzie możesz fb i inne portale społecznościowe ostatnio dzieci dorwały się do bota na chomikuj w wyniku czego skrzynka pęka od Wiadomości typu:


Cytat:Siemanko, znalazłem zajebistą stronkę gdzie za darmo doładowywują konto ( jest to strona RP, i dostała dotację od Unii w wysokości 50 mln PLN ) tyle kasy mają na doładowania do nas !! korzystaj !! niech każdy się o tym dowie Zasil 24

Cytat:Chcesz szpiegowac swoich znajomych na facebooku Wink? Zobacz, to dziala! Sam tesuje i jest super moge czytac wiadomosci kazdego mojego znajomego ;D
tnij.org/

Cytat:Bezpłatny konkurs na słuchawki MONSTER BEATS BY DR.DRE STUDIO
Wygrywa co 30 osoba !
Miło zapraszam:zgarnij-sluchawy

Łosie swoich tekstów nawet nie umieją napisać -.- . tylko kopiują -.-
Każdy orze jak może


RE: Gdzie Spamowac - Albercik - 09-10-2013 15:08

(08-10-2013 14:41)wojtek1436 napisał(a):  gdzie spamowac tymi linkami , ostatnio zacząłem spamowac na czatach erotycznych ale to nic nie daje ;/ może na yt ?

Wszelkiego rodzaju czaty internetowe, portale społecznościowe, fora internetowe, serwisy związane z tematyką oferty


RE: Gdzie Spamowac - wojtek1436 - 09-10-2013 16:03

a są boty ?


RE: Gdzie Spamowac - szamus200 - 09-10-2013 19:52

Sa różne sposoby zarobku ja odkrylem nowy który nigdy się nie skończy, pracowalem 30 min i już ponad 26 zł uzbieralem a gdzie tu do rana


RE: Gdzie Spamowac - JuNiOrSoDa - 09-10-2013 20:02

No to nic tylko pogratulować Big Grin Zapewne nie będziesz chciał się podzielić tym sposobem, ale byłbym wdzięczny gdybyś napisał mi podpowiedź na PW Smile