Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
EasySub Nieograniczone Możliwości - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: EasySub Nieograniczone Możliwości (/Temat-EasySub-Nieograniczone-Mozliwosci-77641)

Strony: 1 2 3 4


RE: EasySub Nieograniczone Możliwości - adek112233 - 08-10-2013 16:44

(08-10-2013 14:45)lapribbi napisał(a):  Co ty myślisz ze ludzi oszukuję? Pokazałem ci staty chyba ze wszystkich dni ci nie pokaże!!!

Chętnie zobaczymy Smile


RE: EasySub Nieograniczone Możliwości - Coristo - 08-10-2013 19:05

(08-10-2013 14:45)lapribbi napisał(a):  
(08-10-2013 14:16)daniel42na napisał(a):  Nie wywyższam się tylko zwracam uwagę na to, że wstawiając wypłate i podpisując to jako zarobki dziennie oszukujesz ludzi.
Ja nie mam nic do dodania, recenzja na 1 stronie, powodzenia w sprzedaży Smile

WIesz w recenzji nie uwzględnił ani tego ze daje po 2 nisze kazdemu inne i pomagam je wypromować.
Co ty myślisz ze ludzi oszukuję? Pokazałem ci staty chyba ze wszystkich dni ci nie pokaże!!!
Do tego nie jest obowiązkiem kupić poradnich chciałem nauczyć ludzi zarabiać inaczej niż spam reszta mnie nie obchodzie.
Nie chcą to niech spamują po forach i fb ciekawe jak długo będą jeszcze zarabiać na tym.
Masz to napisane w 1szym poście Smile


RE: EasySub Nieograniczone Możliwości - zarabiajmy - 08-10-2013 20:18

Po przeczytaniu recenzji - dziękuje.

Pozdrawiam!


RE: EasySub Nieograniczone Możliwości - Br0nek1234 - 08-10-2013 20:23

(08-10-2013 16:44)adek112233 napisał(a):  
(08-10-2013 14:45)lapribbi napisał(a):  Co ty myślisz ze ludzi oszukuję? Pokazałem ci staty chyba ze wszystkich dni ci nie pokaże!!!

Chętnie zobaczymy Smile

Nie z wszystkich dni tylko z tego jednego co tyle zarobiłeś a najlepiej z 2/3 dni zeby było wiadome że to jest ciągłość a nie jednorazowa nisza.


RE: EasySub Nieograniczone Możliwości - hertia - 09-10-2013 05:16

Wątek ciekawy ocena poradnika jeszcze bardziej statystyk zarobków brak poradnik to kupuj wklej z forum ZC czyli kolejny który myśli że zarobi na wciskaniu darmowej wiedzy;p


RE: EasySub Nieograniczone Możliwości - lapribbi - 09-10-2013 10:55

(09-10-2013 05:16)hertia napisał(a):  Wątek ciekawy ocena poradnika jeszcze bardziej statystyk zarobków brak poradnik to kupuj wklej z forum ZC czyli kolejny który myśli że zarobi na wciskaniu darmowej wiedzy;p

Nie jest obowiązkiem kupowanie poradnika więc skończ.
Poza tym niech każdy sobie myśli co chce bo mnie akurat to obchodzi.
Zarobić na darmowej wiedzy? Dobre ale nie widziałem na zarabiam.com żeby ktoś udostępniał nisze i pomagał je wypromować.
Mnie tam akurat nie obchodzi co ktoś pisze po drugie chciałem tylko pokazać że są lepsze metody zarobku na easy niż spamowanie gdzie się da.
Ciekawe jak długo ze spamowania jeszcze będziecie zarabiać.
Życzę powodzenia.


RE: EasySub Nieograniczone Możliwości - rozekrr - 10-10-2013 14:10

lapribbi, daj już spokój. Poradnik to kompletny niewypał, kupiłem go za 50% ceny przed recenzją. Zwykłe trele morele...
Dajesz nisze? Ciekawe, podałeś mi niszę której sam używasz, w dodatku kompletną klapę.

UWAGA! Ponad 200 wyświetleń i tylko 4 zł zarobku nie no stary faktycznie jest to zarobek godny pochwały.

Uczysz ją wypromować? Tutaj mnie rozbawiłeś, cytuję "wrzuć filmik na youtube, oraz na daily, nabij na youtube około 200 viewsów i 20 lajków" ot i cała Twoja pomoc w wypromowaniu tej że "niszy".

Ciesz się że zwrotu tych 20 zł nie chcę, bo jak wczoraj napisałem odnośnie braku efektów na GG to nawet nie raczyłeś odpisać, a taki byłeś rozmowny przed zakupem.

Temat proponuję do kosza a na ancymona od poradnika uważać w jakie "biznesy" się z nim wchodzi.


RE: EasySub Nieograniczone Możliwości - fusek - 10-10-2013 18:49

ja zaplacilem ciut wiecej.....

tez jestem mega zawiedziony.....


RE: EasySub Nieograniczone Możliwości - Bania - 27-10-2013 21:28

I dwa ostatnie posty mnie przekonaly co do kupna.


EasySub Nieograniczone Możliwości - surfer0700 - 18-12-2013 08:59

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.