Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ktoś pomoże? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Ktoś pomoże? (/Temat-Ktos-pomoze-77638)



Ktoś pomoże? - birtus - 07-10-2013 18:25

Witam,
Chciałbym zacząć działać w ES niestety nie wiem od czego zacząć, jaki program partnerski, gdzie link wstawić, proszę chociaż o nakierowanie co i jak. Nie oczekuje gotowych sposobów ale nakierowania.
Z góry bardzo dziękuje


RE: Ktoś pomoże? - lejtokole - 07-10-2013 18:30

Też oczekuje pomocy smutny


RE: Ktoś pomoże? - szamus200 - 07-10-2013 18:30

Mi też by się to przydało bo przez 3 dni zarobiłem tylko 84 zł więc to jest nic, przydałaby mi się pomoc albo nakierowanie gdzie mniej więcej można zarobić więcej.


RE: Ktoś pomoże? - ASTONEQ - 07-10-2013 18:41

Czy te durne pytania się kiedyś skończą ??? NIE MA PROGRAMU PARTNERSKIEGO, NIE MA POMOCY


RE: Ktoś pomoże? - dawid327 - 07-10-2013 23:10

Niestety taka jest rzeczywistość nikt sobie konkurencji robić nie będzie , wszystkiego trzeba samemu się nauczyć najprostszy sposób to reklama na FP , inna to spam ;]


RE: Ktoś pomoże? - lejtokole - 07-10-2013 23:13

Dawid widzę po Twoich zarobkach masz tak duże że rzeczywiście nie będziemy robić Ci konkurencji Big Grin Jerk


RE: Ktoś pomoże? - dawid327 - 07-10-2013 23:17

lejtokole nie mówię tutaj o konkurencji dla siebie Xpokerface

Idę pospamować bo się ze mnie śmiejecie Sad


RE: Ktoś pomoże? - Albercik - 07-10-2013 23:59

Wykaż się kreatywnością, zachęć ludzi do wypełnienia tego co im oferujesz. Fanpage, fora internetowe, czaty, ask.fm, fotka.pl, w internecie pełno tego typu serwisów gdzie ludzie mogą się ze sobą komunikować. Dopóki nie kupisz/napiszesz programu/bota do spamu, wszystko będziesz musiał robić ręcznie. Wydaje się to monotonne i nudne (i takie jest), jednak żeby zarobić w internecie trzeba wykazać się uporem, tutaj obowiązuje prawo dżungli, silniejszy przetrwa. Czytaj tematy związane z EasySubem, jest też specjalny temat na forum "Szukam mentora", może zainteresujesz się też innymi sposobami zarobku. Jak to mówią, dla chcącego nic trudnego Smile tyle z mojej strony, mam nadzieję że zastanowisz się nad tym co napisałem i weźmiesz się do pracy

Pozdrawiam