Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybki wzrost strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Szybki wzrost strony (/Temat-Szybki-wzrost-strony-77614)



Szybki wzrost strony - janbaran33 - 07-10-2013 12:17

Ostatnio skoczyła mi strona o kilkadziesiąt pozycji w góre i to na takie frazy konkurencyjne. Była aktualizacja google owszem, ale coś jest to podejrzane że aż tyle pozycji w góre. Może ktoś coś powiedzieć na ten temat. Wiąże sie z tym jakis ban ?


RE: Szybki wzrost strony - zaple - 07-10-2013 12:24

Przed filtrem często tak skaczą w góre, a później mocno w dół w ciemne zakamarki. A jaki wiek ma ta strona, bo jak nowa to możesz mieć chwilowy bonus


RE: Szybki wzrost strony - Pixel25 - 12-10-2013 21:15

Napisz te czy strona była jakoś pozycjonowana wcześniej, czy tylko samoczynnie się utrzymywała, bo jeżeli było coś robione przed tym "skokiem" to możliwa jest szansa na ban/filtr


RE: Szybki wzrost strony - bodek7654 - 13-10-2013 18:35

ja ze swoja mam to samo mimo ze tylko yt wiec raczej to jakis bonus dla domeny za niedlugo pewnie sie to odwroci


RE: Szybki wzrost strony - matimus - 13-10-2013 19:08

Jest coś takiego jak "dodatkowa moc " od google dla nowych stron Tongue Poszukaj w google na pewno coś o tym znajdziesz Smile