Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]ZAmówienie?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]ZAmówienie?? (/Temat-Rozwiazane-ZAmowienie-7761)



[Rozwiązane]ZAmówienie?? - gorasta - 27-05-2010 08:00

Witam

Mam pytanie czy jeżeli zamówię z 2 kont na te same dane to mi się nic nie stanie?? Czy morze będzie coś w stylu you are banned!!
Nagradzam plusem.


RE: ZAmówienie?? - cpr - 27-05-2010 08:15

Tak będzie- You`ve been banned!!!


RE: ZAmówienie?? - kubawodzu - 27-05-2010 08:58

Chytry traci podwójnie


RE: ZAmówienie?? - xPietrek - 27-05-2010 10:26

Zbanują, skasują PTZ itp. Nie można mieć dwóch kont. Każdy członek rodziny może mieć osobne konto, więc może zmień dane na np. ojca...?


RE: ZAmówienie?? - Silek - 27-05-2010 10:56

Hmm to ewentualnie zobaczą, że dane z drugiego konta sie nie zgadzają (syn i ojciec) to pewnie anulują i być może przez to uniknąłby bana. Tak mi sie wydaje, ale nie jestem pewien.

Pozdrawiam i obyś wyszedł z tego cało Big Grin


RE: ZAmówienie?? - Czarny767 - 27-05-2010 11:19

Co wy gadacie? Ja zamówiłęm z trzech kont Skiny na Iphon'a i co? Dostałem. Więc wydaje mi się ,że to tylko zależy od nich,możesz mieć szczęście takie jak ja ,albo kicha Smile
Życzę powodzenia.


RE: ZAmówienie?? - Sportomaniak - 27-05-2010 11:43

(27-05-2010 08:00)gorasta napisał(a):  Czy morze będzie coś w stylu you are banned!!

MoRZe ?!?! :@

Ja rozumiem, ze ortografia sprawa ciezka i malo przyjemna. Ale ludzie!

To juz jest po prostu wstyd Undecided


RE: ZAmówienie?? - Silek - 27-05-2010 11:56

@Czarny767

Ja wiem, że mając więcej niż jedno konto na jednym IP na różne imiona domowników można zamówić więcej nagród na restocku, ale co jeśli np. masz dwa konta, gdzie masz wpisane te same wręcz identyczne dane ? Nie wyślą Ci nic bo stwierdzą, że masz multikonto na Lockerz a to jest chyba zabronione prawda Smile Teraz zależy czy założycielowi tematu chodziło o wszystkie konta, które są te same pod względem każdej rubryki w danych czy pozakładane na różnych domowników różniące się tylko imieniem. Jeśli te drugie to pół biedy Smile

No i na koniec powiem : moRZe jest szerokie i głębokie Wink


RE: ZAmówienie?? - Tidus - 27-05-2010 14:17

(27-05-2010 11:19)Czarny767 napisał(a):  Co wy gadacie? Ja zamówiłęm z trzech kont Skiny na Iphon'a i co? Dostałem. Więc wydaje mi się ,że to tylko zależy od nich,możesz mieć szczęście takie jak ja ,albo kicha Smile
Życzę powodzenia.


Echh.. Sory ,za nabicie posta ,ale tak !!!
Myślisz ,że miałeś szczęście? Im się nie chce sprawdzać czy miałeś fake konta czy zamowiles na te same dane czy cos jak zamowiles skina.To jest tania rzecz i dla lockerz po prostu to jest strata czasu. Jak ktos zamowi cos drozszego jak gra lub wyzej to owszem sprawdzi ,ale za skina Tongue


(27-05-2010 08:00)gorasta napisał(a):  Witam

Mam pytanie czy jeżeli zamówię z 2 kont na te same dane to mi się nic nie stanie?? Czy morze będzie coś w stylu you are banned!!
Nagradzam plusem.

Najlepiej zamów na dane rodziny : Mamy ,taty lub rodzeństwa .

(27-05-2010 08:00)gorasta napisał(a):  Czy morze będzie coś w stylu you are banned!!
Taa "morze" być coś w tym stylu


[Rozwiązane][Rozwiązane]ZAmówienie?? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.