Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. (/Temat-CLO-Naliczenie-oplaty-Lockerz-776)



RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Zythus - 09-01-2010 13:22

Gdyby powiedział, że to PSP jest uszkodzone i podał jego wartosć jakieś 150 zeta miałbym to z głowy.
Ja bym nie dał sobie wcisnąć jakiegoś cła albo vatu. Pier*oli mnie kraj. Pisze gift - a przesyłka oszacowana na 40 euro - nie płacę nic. Tyle.
A celnik może się pocałować w ...


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - xBlackxK - 09-01-2010 14:17

Dyskusja na razie prowadzi do donikąd... poczekajmy na nagranie i potem dalej możemy rozmawiać.. Bo tak bez sensu prowadzić tą rozmowę..


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Killer - 09-01-2010 14:21

lepiej chuchać na zimne xblackxk i z góry wiedzieć co i jak Wink


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - xBlackxK - 09-01-2010 14:46

No tak niby masz racje... Ale i tak te posty do donikąd na razie nie prowadzą, więc po co pisać?? Choć dziwne trochę szukałem na googlach i nie znalazłem takiego przypadku że ktoś dostał paczke z lockerz i musiał zapłacić cłaSmile), wiec powinniśmy czekać za nagraniem a może w czasie znajdzie się takich przypadków więcejSmile


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Alcor - 09-01-2010 15:04

Forum jest po to aby dyskutować. Smile


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Aja - 09-01-2010 15:30

Hmm cała sprawa moze wynikac z niewiedzy kuriera na temat przepisow odnosnie prezentów


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - tactlessczak27 - 09-01-2010 15:46

Jesli kurier bedzie chcial zebym zaplacil to Jak ku!!!a bedzie akurad moja babcia to jak wyjdzie do tego kuriera to kur nie wstanie taka kape mu narobi:@Dodgy


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Crash - 09-01-2010 15:55

Twoja babcia to strongwoman zapewne.
A jak celnik moją paczkę wybierze w swoje ostre, nieobcięte i okrutne szpony to ja mu pokażę swoje.
I pokażę mu napis gift.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Karpik - 09-01-2010 16:02

Crash celnika to ty nawet na oczy nie zobaczysz Wink


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Karpik - 09-01-2010 17:30

Nagranie:
http://www.supload.com/listen?s=28eZBL


Zabraniam kopiowania na inne fora bez mojej zgody. Plik został nagrany dla zarabiam.com, oraz jestem jego autorem.



Pozdrawiam