Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. (/Temat-CLO-Naliczenie-oplaty-Lockerz-776)



RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Stejba - 03-03-2010 20:52

troche to bez sensu ale jak nagroda warta 1500 zl to warto 200 czy 300 zl zaplacic Big Grin


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - mozambik1 - 03-03-2010 20:53

Nie płaci się cła gdy towar nie przekracza 50$ a vatu gdy towar nie przekracza 150?. Jeśli się mylę proszę o poprawienie mnie Smile


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - lc51 - 03-03-2010 20:54

chyba lepiej tyle niż całość nie?


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - mozambik1 - 03-03-2010 20:59

Oczywiście, że lepiej zapłacić to cło i vat niż wydawac kupe kasy. Ja na przykład chce zapolować na tego iPoda Touch 64GB więc to co mi przyjdzie zapłacić to nic w porównaniu z ceną oryginalną


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - MyBijacz - 03-03-2010 21:06

No za 64 to wiesz ok 500zł może więcej :/ A w sensie jak możemy się wykłócać czy odwoływać do tego? Przecież nam nie zdejmą VAT-u bo nam się to nie podoba.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - mozambik1 - 03-03-2010 22:00

No nie zdejmą ale kto wie, może jak zrobimy petycję i dużo osób się pod nią podpisze to może zmniejszą ten vat chociaż albo zrobią coś by się nie płaciło za prezenty... i nie żadne 500 zł tylko z jakieś 230~260 zł Tongue


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - DonHoracy - 03-03-2010 22:17

haha petycje? To byś musiał mieć kilka milionów podpisów i zanieść to do senatu. Od vatu czy cła można się odwołać podobnie jak od każdej narzuconej opłaty. Zresztą jak zadzwonią do kogoś, że mają paczkę i trzeba tyle i tyle zapłacić to możecie poprosić o numer do urzędu celnego i powiedzieć jaka sprawa. Jak dostane potwierdzenie mojej nagrody i zadzwonią do mnie z jakimś cłem to nagram rozmowe i zobaczycie jak się to załatwia Wink Oczywiście jak nie trafie na jakiegoś idiote w tym urzędzie.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - mozambik1 - 03-03-2010 22:20

No to z chęcią posłucham co wymyśliłeś, może i jak z tego potem skorzystam jak uda mi się coś wygrać Big Grin


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - felus - 03-03-2010 22:54

a ja mam taką propozycję.Jakby nas się zebrało wielu i posłało petycje do Locker aby dla Polaków zrobili osobną cenę (wliczyli by Vat i Cło do nagrody - oczywiście nagrody były by drozsze ale by się nie płaciło cło i Vat).A jesli by ktoś nie chciał to może kupić nagrodę,w której by się płaciło cło i Vat.

To jest moja propozycja.Czekam na opinie

Wiem ,że nie którzy powiedza że napewno się nie zgdzą,ale czy nie warto spróbować


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - szczypior20 - 03-03-2010 23:10

hmmm....a moze ktos wie jak wyglada sprawa cła i podatku w Anglii od otrzymanych paczek z lockerz?