Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. (/Temat-CLO-Naliczenie-oplaty-Lockerz-776)



CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Karpik - 07-01-2010 15:57

Witam!

Lockerz zaczęło wysyłać już paczki. Bardzo się cieszę z tego powodu, ponieważ czekałem na zegarek Nixon Outsider - Black... Dziś wyniknął jednak ogromny problem!
Będąc w szkole o godzinie 14:20 dostałem telefon. Dzwoniła jakaś kobitka z UPC. Przedstawiła się i powiedziała, że przywiozła paczkę. Niestety w domu nikogo nie było, więc dopytałem się jej przez komórkę o co chodzi dokładniej. Powiedziała, że jest to paczka z firmy LOCKERZ, oraz ... ŻE NALEŻY ZA NIĄ ZAPŁACIĆ PONAD 50$!!!!! Odpowiedziałem jej, że w ostatnim czasie zamawiałem wiele paczek z US, ponieważ wypytywała nie wiem z jakich powodów jaka jest zawartość tej paczki. Umówiłem się z nią jutro w godzinach 8-15 telefonicznie, ponieważ nie mogłem rozmawiać z powodu ukochanej lekcji matematyki.

Jutro zdam Wam dalszą część historii.

W załączniku dodaję potwierdzenie od Lockerz

Nagranie:
http://www.supload.com/listen?s=28eZBL


Zabraniam kopiowania na inne fora bez mojej zgody. Plik został nagrany dla zarabiam.com, oraz jestem jego autorem.



Pozdrawiam

Pozdrawiam





@ADMIN


Chwilke temu Nasz user Madison poinformował mnie o kolejnych osobach które musieły opłacić VAT !!!
oto blog jednego z nich :
http://voter101.jogger.pl/2010/01/12/lockerz-to-nie-scam/

na załączonych zdjęciach można zobaczyć fakture.

RESUMUJĄC ZESTAW DJ HERO KOSZTOWAŁ 108 DOLARÓW (303 Zł) a user i tak musiał zapłacić 84,99 czyli prawie 1/3 tej sumy =/

Smutna prawda....



@ADMIN
EDIT 2
ktoś spytał o przykładowe ceny produktów, tak więc +/- będzie wyglądać to tak (ceny podane przez userów którzy już otrzymali paczki) :

- PSP 130 zł
- PS3 slim 215 zł
- Guitar Hero 5: 65zł
- Słuchawki Skullcrusher 75 zł
- DJ Hero: 85zł
- Zegarek Nixon Watch: 128zł


ceny podane powyżej to ceny +/- samego podatku vat w przypadku wiekszości z nich trzeba jeszcze doliczyć opłate obsługi agencji celnej (22%vat).
Przykład:
DJ HERO cena produktu : 108$
Vat-75 zł
Koszty obsługi agencji celnej : 12,30zł

Nie moge jednak gwarantować że ceny powyższych produktów właśnie tyle wyniosą.


Nie chcesz płacić vatu ?! nic prostszego zamów AMAZON CARD lub kase na PAYPAL
(info jak założyć konto > TUTAJ)




RE: Naliczenie opłaty Lockerz. - wezox - 07-01-2010 15:59

Aby sie dalo to zwrócić


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - cvx - 07-01-2010 16:02

50$ to połowa ceny zegarka jak sie nie mylę..


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Karpik - 07-01-2010 16:04

@cvx
Przeliczając na polskie wychodzi 500zł. W US nie wiadomo jak stoi. Nie wiem również czy jest to cło, vat czy jakieś inne badziewie. Jutro na pewno napiszę więcej i nagram rozmowę. Dowiem się czy to cło itd.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Alcor - 07-01-2010 16:10

omg, to na maxa pojechał lockerz...


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Admin - 07-01-2010 16:14

(07-01-2010 15:59)wezox napisał(a):  Aby sie dalo to zwrócić

Oczywiście możesz nie przyjąć to wróci do lockerz...

(07-01-2010 16:02)cvx napisał(a):  50$ to połowa ceny zegarka jak sie nie mylę..

nie mylisz się na amazon.com to 75-100$

(07-01-2010 16:04)polip231 napisał(a):  @cvx
Przeliczając na polskie wychodzi 500zł. W US nie wiadomo jak stoi. Nie wiem również czy jest to cło, vat czy jakieś inne badziewie. Jutro na pewno napiszę więcej i nagram rozmowę. Dowiem się czy to cło itd.

było by świetnie Smile przykro mi że polscy celnicy niestety ugryźli Twoją paczke=/


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Karpik - 07-01-2010 16:20

Co do cen to zawsze trzeba doliczyć trochę, ponieważ oni nie patrzą na ceny z Amazon tylko ze sklepów, bo zawsze jest coś drożej. Skoro zegarka nie dostanę możliwe, że napiszę e-maila czy mogliby mi zostawić chociaż połowę tych PTZ (za 250PTZ niech mają przesyłkę), ponieważ naliczyli mi cło :/ Może ulitują się i zwrócą chociaż część.
Na twitter ludzie z ameryki piszą, że już otrzymali zegarki.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - joke16 - 07-01-2010 16:35

To nieźle dali pokaz celnicy, żebym ja nie musiał płacić za grę, tak jak mówią koledzy jak trzeba będzie płacić to nie bierz paczki i tyle Undecided Tak wo ogóle to czym oni wysyłają paczki mi w październiku przyniósł paczkę listonosz, a niektórym kurier.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Mrowa91 - 07-01-2010 16:35

bez jaj ze trzeba płacic za przesyłki ;/


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Alcor - 07-01-2010 16:38

(07-01-2010 16:35)joke16 napisał(a):  To nieźle dali pokaz celnicy, żebym ja nie musiał płacić za grę, tak jak mówią koledzy jak trzeba będzie płacić to nie bierz paczki i tyle Undecided

Spokojnie, podobno nie trzeba płacić cła za nagrody nie przekraczające wartości 50 dolarów.