Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Patenty na dobrą konwersje? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Patenty na dobrą konwersje? (/Temat-Patenty-na-dobra-konwersje-77593)

Strony: 1 2


Patenty na dobrą konwersje? - zaple - 06-10-2013 19:22

Jakie macie skuteczne patenty na dobrą konwersje?

Po kilkudniowych testach, widzę że bardzo dobrze się sprawdzają komentarze do spamowej oferty. Z doładowań mam konwersje dzisiaj 50% a to dzięki temu, że zamieszczałem po 10 komentarzy chwalących główny spamowy post. Ludzie widząc tak dużo pozytywnych opinii i z jakichś niewyjaśnionych przyczyn przestają myśleć i szybko też chcą się załapać (w moim przypadku) na darmowe doładowanie.

Zauważyliście co tam u was dobrze działa?

Proszę o wypowiedzi tylko tych co chcą sie podzielić doświadczeniem


RE: Patenty na dobrą konwersje? - edikiu - 06-10-2013 20:03

na ile wyświetleń miałeś konwersje 50 %? mniej więcej gdzie spamisz fora / facebook / strony?


RE: Patenty na dobrą konwersje? - szamus200 - 06-10-2013 20:21

Właśnie to też jest ważne gdzie udostępniasz.


RE: Patenty na dobrą konwersje? - DawidFB - 06-10-2013 20:36

Jezeli nabija sie na forach to warto ponabijac najpierw kilkanascie postow,ustawic avek.Wtedy wyglada na realistyczne.
Ile miales wizyt i skad? Smile


RE: Patenty na dobrą konwersje? - zaple - 06-10-2013 20:58

Ja idę na jakoś, a nie ilość. Konwersja nieco się zmniejszyła i w chwili obecnej mam na 70 wyświetleń / 20 rejestracji i jest to 28,57%
Uzyskane dzięki jednemu postowi na forum. Ale tak jak mówię będę chciał iść na jakość.

W tej chwili gromadzę liste forów, które nie są moderowane specjalnie, ale chętnie odwiedzane przez ludzi, przy czym nie ma tłumów.

Z innych programów mam konwersje na poziomie 5-6% uzyskane z czystego spamu.


RE: Patenty na dobrą konwersje? - lejtokole - 06-10-2013 21:07

Mi konwersja, różnie się kształtuje raz potrafi sięgać do 10% a tak jak dziś przy 401 wejściach i 8 leadach konwersja 2%.


RE: Patenty na dobrą konwersje? - szamus200 - 06-10-2013 21:12

U mnie lipa 1011 wejść z czego 19 leadów ;((


RE: Patenty na dobrą konwersje? - lejtokole - 08-10-2013 11:53

Szamus to nie lipa to gorsze dni Sad


RE: Patenty na dobrą konwersje? - zaple - 11-10-2013 14:43

Bardziej psychologiczne patenty

Cytat:Masz nie klikać w ten link http://www.link.pl jeżeli nie chcesz doładowania za darmo
Doładowania za darmo - ale nie klikaj w link bo to nie dla ciebie http://www.link.pl

Banalne, ale bardzo się sprawdza. Gdyż nasz mózg nie lubi jak się mu coś nakazuje i robi zawsze na odwrót.

Na przykład jak wam powiem:

NIE myśl o wielkich pieniądzach z EASYSUB, które mógłbyś mieć!

O czym pomyślałeś?

Jakjktoś wie o czym mówię, to polecam wypróbować Wink


RE: Patenty na dobrą konwersje? - lejtokole - 11-10-2013 22:36

Hahahahaha Big Grin Głupota ludzka nie znaa granic Tongue Jerk2beka