Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK (/Temat-Wyplata-z-Paypala-na-konto-bankowe-WBK-77580)

Strony: 1 2 3


Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK - YWandF - 06-10-2013 16:31

Witam,

Mam taki poniższy problem.

Muszę wypłacić moje środki zgromadzone na Paypalu (ok.200zł). Nie jestem jeszcze pełnoletni (17 lat) i nie mam konta bankowego.

Jedynie kto ma konto bankowe z moich bliskich to tata. On ma konto w WBK. Mówił mi coś tam, że to jakieś konto dewizowe i na niego przychodzi tylko zagraniczna waluta (ojciec pracuje w Niemczech). Nie wiem za bardzo czy to prawda, on też za bardzo nie wiem, bo pewnie mu tak babka w banku powiedziała. O co chodzi z tym?

No i tutaj właśnie jest problem mały. Doczytałem, że trzeba wypłacać na te same dane co ma się na Paypalu, więc chyba jedyna opcja to założyć konto Paypal mojemu tacie, zweryfikować i przelać z mojego konta Paypal na jego konto i później wypłacić to na jego konto w banku. Jak to oceniacie? Wszystko pójdzie dobrze, czy będą jakieś problemy?


RE: Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK - Qwik - 06-10-2013 16:33

Załóż izzykonto w mbanku ono jest od 13 lat.


RE: Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK - YWandF - 06-10-2013 17:10

(06-10-2013 16:33)Qwik napisał(a):  Załóż izzykonto w mbanku ono jest od 13 lat.

No dobra, to też jest rozwiązanie, ale czy można zrobić też tak, jak ja napisałem?


RE: Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK - Qwik - 06-10-2013 18:27

Można ale według mnie za dużo roboty tylko ze twój tata powiedział ze ma jakieś specjalne konto na które nie da się przesyłać kasy.Szybciej będzie założyć konto w mbanku.


RE: Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK - YWandF - 06-10-2013 18:42

Ktoś jeszcze się wypowie?


RE: Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK - marcel_kk - 06-10-2013 18:44

Piszesz o tacie, a mama ?
Może ona ma konto w kraju ?


RE: Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK - Yogii - 06-10-2013 18:50

zaloz konto izyy
powiąż je z pp
przelej kase
wypłac

i juz

tyle

ps
jestes zainteresowany zalozeniem izyy konta i chcesz otrzymac refback
wal na pw


RE: Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK - YWandF - 07-10-2013 15:04

(06-10-2013 18:44)marcel_kk napisał(a):  Piszesz o tacie, a mama ?
Może ona ma konto w kraju ?

Mama nie ma konta bankowego. Jedynie tata.

Wczoraj napisałem do supportu banku WBK, z zapytaniem o przelanie pieniędzy z Paypala na te właśnie konto taty i dostałem taką odpowiedź:

Cytat:Szanowny Panie,

dziękuję za przesłaną wiadomość.

W odpowiedzi na Pana zapytanie dotyczące przelewu środków w innej walucie niż rachunek prowadzony w Banku, uprzejmie informuję, iż przelew zostanie przyjęty przez Bank i automatycznie przewalutowany na walutę w której jest prowadzone przedmiotowe konto.

To co. Chyba nie będzie żadnych problemów co? Po prostu założę teraz konto Paypal na mojego tatę, zweryfikuje je i przesyłam pieniądze z mojego konta Paypal na jego i później po prostu wypłacam na konto WBK. Tak jest?


RE: Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK - Qwik - 07-10-2013 15:10

Możesz stracić trochę kasy na przewalutowanu chyba ze się mylę to niech mnie ktoś poprawi.


RE: Wypłata z Paypala na konto bankowe WBK - bolo9797 - 07-10-2013 15:11

Dokladnie Wink Ale troche stracisz przy tych walutach..