Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Pomoc (/Temat-Pomoc-77576)

Strony: 1 2


Pomoc - lejtokole - 06-10-2013 16:07

Witam wszystkich.

Utworzylem ten temat, iż poszukuję mentora który mi pomoże, zarobic jakieś pieniądze na easysubie.pl wytłumaczy jaką niszą najlepiej spamować w jaki sposób gdzie. Czekam na PW lub pod GaduGadu 44613600.


RE: Pomoc - edikiu - 06-10-2013 16:37

przy takim systemie refów, powodzenia z szukaniem mentora! Wystarczy że dodaliby 10 lub 20 % zysków z zarobków refów (bez pobierania tej kasy refom) i wszystko by ożyło nagle by zaczeły pojawiać się poradniki itp. Jednak mimo to powodzenia może znajdzie się ktoś szczodry ( o i pamiętaj że jeśli easy sub zrealizuje to co chce to najprawdopodobniej twój "mentor" jeśli zarejestrujesz się z jego refa bd pobierał % z twoich zarobków) lepiej sam popróbuj spamić itd.


RE: Pomoc - lejtokole - 06-10-2013 21:00

Jestem człowiekiem który w internecie siedzi po 8 godzin dziennie, więc nie ma problemu moge być czyimś refem, lecz w zamian proszę o pomoc.


RE: Pomoc - fbreklama - 06-10-2013 21:07

Obecnie mentorzy nie mają żadnego zysku z poleconych, dlatego jest tak ciężko ich znaleźć.
Jeżeli easysub wprowadzi ciekawy system wynagrodzeń, to osobiście opublikuję poradnik dla swoich poleconych ;-).
(06-10-2013 21:00)lejtokole napisał(a):  Jestem człowiekiem który w internecie siedzi po 8 godzin dziennie, więc nie ma problemu moge być czyimś refem, lecz w zamian proszę o pomoc.



RE: Pomoc - lejtokole - 06-10-2013 21:25

A na tą chwile nie jestes mi w stanie pomóc? Smile


RE: Pomoc - fbreklama - 06-10-2013 21:57

Wiąże się to z większą konkurencją dla mnie, więc niestety nie ;-)
(06-10-2013 21:25)lejtokole napisał(a):  A na tą chwile nie jestes mi w stanie pomóc? Smile



RE: Pomoc - Branzolek - 06-10-2013 22:29

(06-10-2013 21:57)fbreklama napisał(a):  Wiąże się to z większą konkurencją dla mnie, więc niestety nie ;-)
(06-10-2013 21:25)lejtokole napisał(a):  A na tą chwile nie jestes mi w stanie pomóc? Smile

Dokładnie,póki nie ma systemu poleconych traci na tym serwis,oraz użytkownicy,pisał już ktoś do administracji ?


RE: Pomoc - zaple - 07-10-2013 07:53

Człowieku poco Ci pomoc?

Zastanów się chwile. Napisz sobie jakieś oferty. Np. napisz ofertę doładowań do telefonu i zastanów się czy sam byś w nią kliknął i czy wzbudza twoje zaufanie. Jak już sobie przygotujesz kilka ofert, to heja w internet.

Jak sam do niczego nie dojdziesz to zostaniesz łajzą, która nic nie będzie potrafiła w życiu zrobić. Więc do pracy Wink


RE: Pomoc - lejtokole - 07-10-2013 18:07

Wiesz ja w przypadku do Ciebie chcę się też wzorować na kimś innym żeby głupich błędów nie popełniać, a co do napisania oferty to na tym poziomie zarabiania nie jestem żeby napisać do danego programu gdzie przykładowo spamuje "wejdz w link"..


RE: Pomoc - koza09 - 07-10-2013 18:13

Z własnego doświadczenia wiem że pieniądze zarobione bez niczyjej pomocy dają 200% więcej satysfakcji. Spróbuj dojść do ludu metodą prób i błędów, obserwuj wejścia w link i skuteczność.