Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock był i się zmył ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Restock był i się zmył ! (/Temat-Restock-byl-i-sie-zmyl-7755)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Restock był i się zmył ! - BartuS - 27-05-2010 14:41

No i co ? Mówiłem. Hamburgery będą, stronka bedzie bez lagów itp. Pozdro


RE: Restock był i się zmył ! - Adik1818 - 27-05-2010 14:48

Kurde! Bylem przekonany ze restock bedzie w weekend a tutaj w srodku tygodniaSad


RE: Restock był i się zmył ! - Wojtas100 - 27-05-2010 14:50

Orientuje się ktoś kiedy będą napływać potwierdzenia??


RE: Restock był i się zmył ! - Marczyk - 27-05-2010 14:53

(27-05-2010 14:50)wojtas100 napisał(a):  Orientuje się ktoś kiedy będą napływać potwierdzenia??
Wciągu najbliższych 7 dni powinniśmy dostać.


RE: Restock był i się zmył ! - Gumowy - 27-05-2010 15:00

Sad Nie czekałem wczoraj nawet na restock. POzostaje mi poczekac na restock dla ludzi którzy zrobili zakup i w razie wygranej liczyc, że mi nie anulują nagrody...


RE: Restock był i się zmył ! - Madix071 - 27-05-2010 15:10

Kurde ale żałuję

Restock był o 22:57 a ja wyłączyłęm kompa o 22:56 bo juz myslalem ze nie bedzie dzisiaj restocku ale pech :/ Pozostaje czekać do czerwca, jednak nie wiem czy warto lepszą nagrode zgarnąć bo więcej się płaci clo i vat. Mogłem czekać trochę dłużej na następnym restocku czekam do 2:00 w nocy

Żałuję że nie poczekałem te 5 min dłużej, bo widzę że ładnie restock przebiegł autofile zadziałały bez lagów no szkoda

Wiecie może w ile sekund wytrzymały ipod touch 8 gb ?


RE: Restock był i się zmył ! - MotorniczyTramwaju - 27-05-2010 15:10

Ja tam jestem bardzo zadowolony z tego restocku. Wszedłem w pierwszych sekundach, bo zobaczyłem, że zakładkę Redeem zamknęli, więc odświeżałem i pach, trafiłem. Wypełnianie, captcha, czekałem 2 sekundy i oto mam moją najlepszą nagrodę z Lockerz, czyli iPoda shuffle! Bardzo się cieszę. Jak nie anulują, to biorę przesyłkę przez pocztę, bo nie zarobię na nim jak będę musiał zapłacić 130zł, a on jest warty 250. Poczekam dłużej, ale za to pewnie będzie bez opłat.


RE: Restock był i się zmył ! - Lubelak - 27-05-2010 15:19

ja stwierdziłem że na tygodniu nie będzie
myliłem się i nawet nie kampilem
(27-05-2010 06:12)Mlody666 napisał(a):  Kurcze szkoda że nie sprawidzłem wczoraj ale byłem na 100% przekonany że restock będzie w piątek lub w czwartek - nie spodziewałem się tak w środku tygodnia :/

No nic PTZ zostają albo na shop albo na kolejny restock Big Grin


ja tak samo
i wiele innych osób nie spodziewały się restocku
GRATZ wszystkim


RE: Restock był i się zmył ! - Grabowkers - 27-05-2010 15:32

Ja również nie czekałem, a szkoda. Gratuluję wszystkim którzy coś zamówili.


RE: Restock był i się zmył ! - MotorniczyTramwaju - 27-05-2010 15:35

A z mojej strony takie pytanie: Czy ktoś brał przesyłkę pocztą jakiejś wartościowej rzeczy? Bo średnio paczka z Lockerz idzie 3 tygodnie. Wiecie może jak to wygląda przy droższych nagrodach?