Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock był i się zmył ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Restock był i się zmył ! (/Temat-Restock-byl-i-sie-zmyl-7755)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Restock był i się zmył ! - Mlody666 - 27-05-2010 06:12

Kurcze szkoda że nie sprawidzłem wczoraj ale byłem na 100% przekonany że restock będzie w piątek lub w czwartek - nie spodziewałem się tak w środku tygodnia :/

No nic PTZ zostają albo na shop albo na kolejny restock Big Grin


RE: Restock był i się zmył ! - Mariolars - 27-05-2010 06:27

A ja miałem takie przeżycia.Plan wydarzeń:1.Wjazd na rusków 2.Restock 3.Zamawiałem Left 4 dead ale sie zastanowiłem i wyszedłem 4.Zamawiałem deske snowbordową ,wywaliło mnie 5.W końcu wziąłem paypala i jestem z siebie dumny.Ogólnie restock był długi że spokojnie wszystkie dane wpisywałem w nagrody.


RE: Restock był i się zmył ! - Janas - 27-05-2010 06:34

Ja nie byłem na restocku ale widzę że sporo ludzi coś zamówiło. Gratki wszystkim. Tongue
Czekamy na następny restock.

P.S. Zadziałał Toolbar?


RE: Restock był i się zmył ! - paskur - 27-05-2010 06:37

Ja bardzo dobrze, weszlem 0 laga zamowilem na spokojnie pp 75$ a wy sie tam jeszcze darliscie na tsie ze wejsc nie mozecie it.


RE: Restock był i się zmył ! - Marello - 27-05-2010 06:42

No i klops... a miało być tak pięknie :/ Nie było mnie na kompie, i przegapiłem kolejny restock, no ale ja już z Lockerz wygrałem wcześniej, więc jakoś tego bardzo nie przeżywam.


RE: Restock był i się zmył ! - Athemis - 27-05-2010 06:53

Wg. mnie był to najlepszy restock jaki do tej pory mogliśmy oglądać na Lockerz.
0lagów, błędów, logowanie szybkie, autofill działał i mam 25$ Smile


RE: Restock był i się zmył ! - ToMo - 27-05-2010 06:54

Kuzwa a mnie nie bylo :/ Gratulacje


RE: Restock był i się zmył ! - Dr.House - 27-05-2010 07:03

Oczywiście mnie nie było Sad a oglądałem filmy by zgarnąć ipada lub 150$ SadSadSadSad
Jestem strasznie zły...


RE: Restock był i się zmył ! - pespe - 27-05-2010 07:16

Hehe ja tak samo jak mariolas prawie ;p 1.Byliśmy na Ts u rusków 2.wlazłem w deski snowbordowe ta co chcialem to mnie z niej wywaliło 3.wziełem tą pierwszą i sie udało ;p Jestem zadowolony ;;p


RE: Restock był i się zmył ! - con1u - 27-05-2010 07:17

juz wypelnilem pp 150$ dwa razy, a tu wy***** mnie. Mam 2 pp 25$ tylko nie pamietam czy imiona zmienilem i tel przy wypelnianiu;/