Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock był i się zmył ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Restock był i się zmył ! (/Temat-Restock-byl-i-sie-zmyl-7755)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Restock był i się zmył ! - Jeppers - 26-05-2010 23:33

Witam

[Obrazek: Redemption2009DVDSCRXviD-PreVail.jpg]


Jak to mówią "Restock był i się zmył", cytuję te słowa zaczynając nowego Newsa. A więc jesteśmy po restocku, który zaczął się około godziny 22:57. W chwili gdy lockerz otworzyło nam ptzplace, liczna i zgrana ekipa czychała na TeamSpeaku (było nas 112), liczebność na forum także była niczego sobie, bo wynosiła, aż 824 osoby. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że restock był jednym z najłatwiejszych jakie mnie spotkały, tylko przez głupi błąd nie dałem rady wziąć Ipada (pomyliłem pojemności), bardzo wiele osób z Naszego forum zdobyło Ciekawe nagrody, serdecznie wszystkim gratuluje. Do sprawdzenia kto co wygrał zapraszam do TEGO tematu. Ten restock będę wspominał jako bardzo udany (zdobyłem pierwszą nagrodę na lockerz).


A Wy jak odbieracie ten restock ?

Zapraszam do dyskusji !


Pozdrawiam
Wuja Jeppers



RE: Restock był i się zmył ! - pespe - 26-05-2010 23:35

Nawet dobrze Smile udało się zgarnąć snowboard-burton Smile jestem zadowolony :)bez lagów wszystko ładnie


RE: Restock był i się zmył ! - gaspare - 26-05-2010 23:38

Oczywiście, że każdy się cieszy.
W sumie to był też mój pierwszy na którym coś zgarnąłem, bo jeszcze tylko tapetę, ale tego to nie liczę.
Ogółem minął dobrze Big Grin


RE: Restock był i się zmył ! - MR_WHITE - 26-05-2010 23:44

No niestety mnie nie było na Restocku Sad
ale nie żałuję w następnym przynajmniej zgarnę Ipada "ChybaTongue"


RE: Restock był i się zmył ! - xPietrek - 26-05-2010 23:49

Od strony technicznej nieźle przygotowane, brak lagów, błędów, captcha działała poprawnie, tylko że się spóźniłem na restock.. Tylko 25$. Oby tak dalej.


RE: Restock był i się zmył ! - mirek321 - 26-05-2010 23:53

powiedzcie jak/czym wyłapać zmiany na stronie Lockerz, żeby jak najszybciej coś zgarnąć?


RE: Restock był i się zmył ! - kubiklol - 27-05-2010 00:39

mózgiem. poczytaj forum, ten temat nie jest od tego.
niestety o restocku dowiedzialem sie az dwadziescia minut po godzinie dwudziestej trzeciej - co za tym idzie, wybrałem NIC =-o


RE: Restock był i się zmył ! - Fallriv - 27-05-2010 01:05

Trafiłem na restock idealnie, ale... nie było czego wybrać i zrezygnowałem. I nie chodzi mi o to, że już ludzie wykupili tylko po prostu ilość towarów do wyboru była strasznie biedna (Ja się pytam gdzie są gry na PS3 x.X?). No i cennik ptz też trochę przesadzony, na większość mnie nawet nie było by stać (a mam ponad 700ptz aktualnie).

Bez lagów itd. Technicznie bardzo dobry restock, ale mam nadzieje że na następnym będzie lepszy wybór i w końcu coś zgarnęWink


RE: Restock był i się zmył ! - Marczyk - 27-05-2010 05:08

Restock bardzo pozytywny, sporo osób wygrało, 0 lagów i kicków. Dobry znak na przyszłość.Lockerz pokazało że nie zajęło się tylko sklepem i pamięta również o restockowiczach.


RE: Restock był i się zmył ! - agencior008 - 27-05-2010 05:49

szkoda bylem na kompie o 23.00 i mię ominą ale pech