Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przeznaczenie pieniędzy z astrocash na cele charytatywne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Przeznaczenie pieniędzy z astrocash na cele charytatywne (/Temat-Przeznaczenie-pieniedzy-z-astrocash-na-cele-charytatywne-77518)

Strony: 1 2


RE: Przeznaczenie pieniędzy z astrocash na cele charytatywne - Pidii - 13-10-2013 10:11

Moze jeszcze daj swoj numer konta to prześle bo coś nie równo juz masz.

@Edit, pomoc powinna byc dla drugiej osoby a nie zeby sie tym podniecać i być w jakims rankingu pomagających. To tak jakby dac komus prezent i doczepić cenówke obok.


RE: Przeznaczenie pieniędzy z astrocash na cele charytatywne - Kacpersky12 - 13-10-2013 11:28

Przepraszam jeżeli coś nie tak napisałem, ale jak tworzyłem ten temat to myślałem, że forumowicze będą dodawać jakieś fajne możliwości do tej aplikacji. Ja wymyśliłem przy okazji ten ranking, ale przecież można dodać coś innego, miałem nadzieję, że poznam waszą kreatywność, ale wy jesteście negatywnie nastawieni na to, że można łatwiej pomagać potrzebującym ludziom. Nie chce od nikogo wyłudzać pieniędzy, ale chciałbym przyczynić się do czegoś co może być po prostu dobre.


RE: Przeznaczenie pieniędzy z astrocash na cele charytatywne - damianus627 - 13-10-2013 11:32

Zrobili by taką opcje to zaraz połowa by latała i się chwaliła ile to oni wpłacili, a druga bo sprawdzała czy aby na pewno pieniądze idą do fundacji.

Chcesz wpłacić pieniądze to wchodzisz na stronę jakiej właśnie fundacji i tam masz podany numer konta na który możesz wpłacić.


RE: Przeznaczenie pieniędzy z astrocash na cele charytatywne - Kacpersky12 - 13-10-2013 17:30

Racja bardzo możliwe, że tak może wiele ludzi robić. Ale Astrocash mogłoby zawsze spróbować z takim czymś. Jak będzie się sypać to zawsze można wszystko skasować i zrobić jak było wcześniej Smile