Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przeznaczenie pieniędzy z astrocash na cele charytatywne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Przeznaczenie pieniędzy z astrocash na cele charytatywne (/Temat-Przeznaczenie-pieniedzy-z-astrocash-na-cele-charytatywne-77518)

Strony: 1 2


Przeznaczenie pieniędzy z astrocash na cele charytatywne - Kacpersky12 - 05-10-2013 19:03

Witam. Ostatnio na myśl wpadł mi pewien pomysł. Chciałbym zaproponwać stworzenie aplikacji, która oddałaby naszą kasę z astrocash.org na cele charytatywne, np. na potrzebujące dzieci. Moglibyśmy wybrać odpowiednią fundację oraz kwotę jaką przeznaczamy, albo możemy ustawić ile chcemy miesięcznie odjąć % naszej wypłaty.

Co o tym myślicie? Może macie jeszcze jakieś pomysły na udoskonalenie tej opcji? Zapraszam do dyskusji Smile


RE: Przeznaczenie pieniędzy z astrocash na cele charytatywne - dawid1305 - 05-10-2013 19:10

Może takie coś jak ma firecash "fireshop" ? Tylko zamiast tzn cegiełek dla Amelki były by fundacje


RE: Przeznaczenie pieniędzy z astrocash na cele charytatywne - Kacpersky12 - 05-10-2013 19:15

Tak, coś podobnego Big Grin


RE: Przeznaczenie pieniędzy z astrocash na cele charytatywne - JaviDesire - 06-10-2013 02:33

Moim zdaniem takie coś mija się z celem, przecież każdy może swoje pieniądze indywidualnie przekazać na jakąś fundację.


RE: Przeznaczenie pieniędzy z astrocash na cele charytatywne - paw9191 - 09-10-2013 13:04

Javi ma racje. Kto chce to sobie przeznaczy.


RE: Przeznaczenie pieniędzy z astrocash na cele charytatywne - Kacpersky12 - 11-10-2013 17:44

Z jednej strony tak można robić, ale jakby stworzyć tą dodatkową aplikację, jedną z dobrych opcji byłoby wyświetlenie np. w postaci rankingu wszystkich, którzy oddali kase pokazując przy tym login danego użytkownika. Wielu dużo zarabiających chcieliby dostać się na pierwsze miejsce rankingu, nawet chociażby po to aby mieć dobrą opinie ze strony forumowiczów, zarabiających na PPA, użytkowników Astrocash.org, ale również i osoby które chciałyby zarobić na PPA bardziej mogą być przekonane do osoby dobrej, która oddaje duże kwoty (ale nie zapominajmy o doświadczeniu i umiejętnościach Smile ).


RE: Przeznaczenie pieniędzy z astrocash na cele charytatywne - diabloo07 - 11-10-2013 17:46

Przekazywać pieniądze na cele charytatywne, żeby być w rankingu? Przecież to się mija z celem.


RE: Przeznaczenie pieniędzy z astrocash na cele charytatywne - Kacpersky12 - 12-10-2013 09:14

Niby tak, ale jak już mówiłem, jeśli komuś zależy na podbudowniu sobie opinii przy każdej możliwej okazji to może oddać kilka $, nie musi to być przecież ogromna suma. Jak ktoś zarobi np. 1000 $ to mógłby odstąpić chociażby te 10 $, a one trafią do naprawde potrzebujących osób. Uznać możemy to też w taki sposób, że jeśli pobierają od nas bogate dzieci z Francji to wyświadczamy im przysługę poprzez oddanie części ich pieniędzy na cele charytatywne Cool


RE: Przeznaczenie pieniędzy z astrocash na cele charytatywne - kacpros - 12-10-2013 13:48

Panowie przepraszam Was, ale pieniądze z wyzysku chcecie na cele charytatywne oddawać? Sumienie spać nie daje? Oczywiście chodzi tu tylko o ludzi zarabiających na fake'ach do real contentu nic nie mam Smile


RE: Przeznaczenie pieniędzy z astrocash na cele charytatywne - Kacpersky12 - 12-10-2013 19:35

Nie miałem tego wcale na myśli (może niektórzy nie mogą przez to spać Big Grin), ale ja tu dałem przykład, że można łatwiej pomóc Smile