Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nadrim - oszust - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Nadrim - oszust (/Temat-Nadrim-oszust-77508)



Nadrim - oszust - vankosiara - 05-10-2013 17:34

Użytkownik Nadrim dnia 13/02/2013 sprzedał mi konto do Gry League of Legends na serwerze EUW.

Od paru dni nie mogę się zalogować. Napisałem do supportu i powiedzieli mi, że nie mogą podać danych konta osobie, która nie jest jego posiadaczem. Wychodzi na to, że Nadrim wysłał wiadomość do supprotu, że go okradziono i support dał mu passy a Nadrim je zmienił i teraz zadowolony gra sobie w lola, bo sprawdziłem aktywność konta na lolking.com.
Dodatkowo napisał mi pozytywny komentarz w temacie, co bardziej potwierdza to iż to on mnie oszukał i nie chcę nikogo wrobić.:
http://zarabiam.com/Temat-VanKosiara-ocena-kontrahenta-72793?pid=675646#pid675646

Kasa była wysłana przez PP. Co powinienem zrobić by otrzymać zwrot pieniędzy lub odzyskać passy?


RE: Nadrim - oszust - Melex - 05-10-2013 17:38

Myśleć na 2 raz.


RE: Nadrim - oszust - tomazzi - 05-10-2013 17:39

załóż spór na paypal i opisz z głową i konkretnie sytuację podpierając się screen z transakcji z gościem i screen wiadomości support
jeśli z głową poprowadzisz spór to odzyskasz kasę


RE: Nadrim - oszust - vankosiara - 05-10-2013 17:46

(05-10-2013 17:38)Melex napisał(a):  Myśleć na 2 raz.

Twój post nic nie wzniósł. btw. to nie moje konto lecz kolegi a kupował przez mojego PP.


RE: Nadrim - oszust - Bandaid - 05-10-2013 18:02

Zależy czy wysłałeś mu płatność jako prezent, jeśli tak to nie zawiele możesz zrobić jeśli wysłałeś mu płatność jako zapłatę za towar/usługę to załóż spór i po jakimś czasie pieniądze zostaną ci zwrócone.


RE: Nadrim - oszust - PłaceZa - 05-10-2013 18:06

Z paypalem masz temat na forum, założyć spór. A na league of legends, jak odzyskasz pieniadze napisz, ze kupiles konto od tego kolesia. Jak masz zmienne ip to mozesz byc spokojny. Zmien mac adresy, bo w logach Cie sprawdzą i zbanują następne konto na ktore wejdziesz. : p


RE: Nadrim - oszust - vankosiara - 05-10-2013 18:48

@up
Skoro otrzymam kasę to nic z tym kontem już nie robię. Nie będę pokroju mojego "kontrahenta" i nie mam zamiaru kraść jak on.


RE: Nadrim - oszust - heliss - 05-10-2013 18:58

Nie wiem, czy sprzedaż kont jest legalna, jeśli nie, możesz go ukarać doprowadzając do bana dla niego


RE: Nadrim - oszust - vankosiara - 05-10-2013 20:19

Kont z reguły nie można sprzedawać.
Można sprzedać jedynie czas poświęcony na grę (czyli praktycznie to samo..) lecz konto jest własnością administracji gry.

Doprowadzę do bana jeżeli nie uda mi się od niego wyciągnąć pass'ów albo kasy od PP.


RE: Nadrim - oszust - Eximo - 05-10-2013 20:22

Ja bym na PP założył sprawę, tam masz większe szanse niż w supporcie LoL'a