Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BOT YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: BOT YouTube (/Temat-BOT-YouTube-77488)

Strony: 1 2 3


BOT YouTube - Szaman1644 - 05-10-2013 11:16

[Obrazek: hfyoutubebot.png]
1.Nazwa przedmiotu : Bot Youtube
2.Opis przedmiotu : Będę miał do sprzedania bot, który pomoże nam w wypromowaniu naszych filmików na YT. Jego główne opcje to:
- lajkowanie
- komentowanie
- lajkowanie komentarzy
- flagowanie
Przewidywana sprzedaż od 14 października. Temat zakładam wcześniej, aby zobaczyć jakie jest zapotrzebowanie. Można już rezerwować.
3.Kontakt : PW lub Temat
4.Cena : Będzie zależała od ilości chętnych osób. Jeżeli będzie ponad 15 osób chętnych bot będzie sprzedawany po 25 zł. Mniejsza liczba osób zainteresowanych cena wzrośnie do 35 zł. Wydaje mi się, że jak na bot nie jest to wygórowana cena. Zapraszam wszystkich zainteresowanych.
5.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal
6.Rezerwacje :
- sqmany
- Damkofr
- lapribbi
- DeoRIP



RE: BOT YouTube - Coristo - 05-10-2013 17:10

Czy masz prawo do sprzedaży tego "Bota" ?


RE: BOT YouTube - bolo9797 - 05-10-2013 17:18

Oczywiscie ze ma Wink Ja go robie ;p


RE: BOT YouTube - Szaman1644 - 05-10-2013 17:25

Tak kupuję całego bota z licencją od Bolo Smile


RE: BOT YouTube - PłaceZa - 05-10-2013 17:25

1. Czy program będzie generował komentarze z naszego komputera?
2. Czy lista urlów do spamu będzie pobierana z naszego komputera?
3. Czy jednorazowa opłata za bota pozwoli mi pobrać update nawet wersji 2.0, 3.0 ?


RE: BOT YouTube - Szaman1644 - 05-10-2013 17:28

W 2 pierwszych sytuacjach dam się wypowiedzieć twórcy. Co do updatów będzie to zależało od tego ile osób kupi program. Jeżeli będzie to duża grupa osób to na pewno możecie liczyć na update, bo będę mógł zapłacić za zrobienie poprawek, natomiast jeżeli mało osób zgłosi się to niestety, ale tego nie będzie.

Mam jednak nadzieję, że na bota będzie duże zainteresowanie, bo dużo osób zarabia w oparciu o YT.


RE: BOT YouTube - bolo9797 - 05-10-2013 17:31

Pod ppa jest idealny Wink
Komentarze sami podamy jakie ma wysylac , tak jak cala reszta .
Szaman wbij na gg.


RE: BOT YouTube - PłaceZa - 05-10-2013 17:33

Jeżeli zrobisz bota a jego funkcja nie będzie działała poprawnie to napewno ktoś będzie chciał zwrot kasy. Napiszcie jeszcze jakie systemy operacyjne będą działały.Czy będzie można sterować za pomocą konsoli.


RE: BOT YouTube - Szaman1644 - 05-10-2013 17:37

Na chwilę, w której sprzedaje bot działa i na pewno będzie działał przez kilka miesięcy. Bot może przestać dzialać jak YT zmieni algorytm, a to nie moja wina. Z tego co mi wiadomo cena jest okazyjna. Sam rok temu kupowałem bota do YT. Miał trochę więcej opcji i zapłaciłem za niego 55$, więc cena 25 zł jest naprawdę dobra. Skróci Wasz czas pracy. Wszystko będzie robione z automatu.


RE: BOT YouTube - sqmany - 08-10-2013 18:10

W takim bądź razie wstępnie rezerwuje Smile