Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z DuoLife! Aby każdy dzień był wyjątkowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: HYIP (/Forum-HYIP-348)
+--- Wątek: Zarabiaj z DuoLife! Aby każdy dzień był wyjątkowy (/Temat-Zarabiaj-z-DuoLife-Aby-kazdy-dzien-byl-wyjatkowy-77487)

Strony: 1 2


Zarabiaj z DuoLife! Aby każdy dzień był wyjątkowy - rasta - 05-10-2013 10:54

Witam



Mam ogromną przyjemność i zaszczyt przedstawić wszystkim

rewelacyjny projekt i markę


[Obrazek: 04896836110213909054.jpg]



Strona firmy:



http://duolife.eu/







Nazywam się Mateusz, pochodzę z Warszawy, do projektu DuoLife zaprosił mnie mój znajomy, na początku podchodziłem do tego z negatywnym nastawieniem, pomyślałem, że to jest niemożliwe, natomiast z rozmowy na rozmowę coraz bardziej chciałem go słuchać i miało to sens. Zarejestrowałem się w tym projekcie i nie kiwając palcem mam pod sobą 3 osoby!

WOW!

Byłem w szoku, ponieważ grupa dopiero się buduje więc to niepowtarzalna okazja, żeby dołączyć i działać w tym biznesie a mogę się założyć, że w zamian za trochę pracy, później można zarabiać niezłe pieniądze.

A no właśnie!

Pieniądze, bo to o nich jest najważniejszy temat. Napisz do mnie a wyślę Ci tabele zarobkową projektu oraz NIESPODZIANKE Smile







Ten program jest innowacyjny!

Nigdy nie spotkałem się z programem, który oferuje super samochody, nowoczesne tablety i egzotyczne wakacje w zamian za budowanie grupy!



Pomyśl, jakie to proste!



Zaprosisz swoich znajomych do projektu, oni zaproszą swoich i zanim się obejrzysz razem będziecie zarabiać dobre pieniądze.





REFLINK: https://mateuszm.myduolife.com



REJESTRUJĄC SIĘ Z MOJEGO LINKU, MOŻESZ LICZYĆ W 100% NA MOJĄ POMOC!
ZAWSZE DBAM O SWOICH LUDZI W SWOJEJ GRUPIE!








Masz jakieś pytania?

Masz wątpliwości?


Napisz do mnie już TERAZ!




Kontakt:



GG: 10720536

Skype: supermatheo135

Email: [email protected]





Serdecznie polecam!



RE: Zarabiaj z DuoLife! Aby każdy dzień był wyjątkowy - nokira - 06-10-2013 16:54

Mam pytanie, o co tutaj konkretnie chodzi? Nie napiasłeś nic konkretnego w tym temacie prócz tego, że mamy zdobywać kolejnych poleconych. W jaki konkretnie sposób się zarabia co firma oferuję, oraz ile mniej wiecej można zarobić przeciętna osoba?


RE: Zarabiaj z DuoLife! Aby każdy dzień był wyjątkowy - rasta - 06-10-2013 18:56

Dlatego najlepiej zgłosić się do mnie to odpowiem na wszystkie pytania Smile

Generalnie jak w każdych tego typu inwestycjach, żeby zarobić, należy coś włożyć, chodzi mi tutaj o pieniądze(600zł) oraz praca Smile. Wielu z Was kwota 600zł może wydawać się duża, tak macie racje, ale w porównaniu do wysokości zarobków myślę, że naprawde warto Smile.

Inwestycja może zwrócić się już w pierwszym miesiącu! Ponieważ grupa dopiero się buduje więc warto być wysoko w strukturze.

Jeżeli jesteś zainteresowany napisz do mnie na GG to podeślę Ci tabele zarobkową oraz motywacyjna niespodziankę Smile

GG: 10720536

Pozdrawiam


RE: Zarabiaj z DuoLife! Aby każdy dzień był wyjątkowy - archi99 - 06-10-2013 20:16

stosuje te same "zabiegi marketingowe" jakie sto procent MLM-owców , "biznesmenów" i tego typu podobnych jakie miałem okazje spotkać, nie neguje ale - podchodźcie z dystansem Tongue


RE: Zarabiaj z DuoLife! Aby każdy dzień był wyjątkowy - MaLiN - 06-10-2013 20:45

Dobra firma Undecided

Ma na sprzedaży tylko jeden produkt, na dzień i na noc: https://myduolife.com/shop/category/1,zestaw-duolife.html? Rolleyes


RE: Zarabiaj z DuoLife! Aby każdy dzień był wyjątkowy - rasta - 07-10-2013 15:55

No i co z tego?

Jak coś się dobrze sprzedaje to czemu tego nie wykorzystać? Smile


RE: Zarabiaj z DuoLife! Aby każdy dzień był wyjątkowy - rasta - 15-10-2013 21:51

Jak narazie osobiście zaprosiłem 3 osoby do programu a mam pod sobą już 12 osób, to pokazuje, że grupa rośnie w siłe i szybko się rozrasta.

Serdecznie polecam wszystkim!!!


RE: Zarabiaj z DuoLife! Aby każdy dzień był wyjątkowy - duzypawel - 16-10-2013 08:07

no i jak już nazbierasz milion poleconych to co z tego będziesz miał?

ktoś musi kupić te gówno za 350 zł?


RE: Zarabiaj z DuoLife! Aby każdy dzień był wyjątkowy - rasta - 16-10-2013 18:10

Po pierwsze nie gówno za 350zł, tylko produkt DuoLife na dzień i na noc za 600zł(aktywacja klubowicza)

Jest to MLM, jak nie wiesz co to jest odsyłam do google Smile

Jak będe miał "milion" poleconych to kupie Ci 10 willi z basenem 10 samochodów i 100 000zł na start. Głupi się pytasz, wiadomo, że im większa grupa to zyski są większe.


RE: Zarabiaj z DuoLife! Aby każdy dzień był wyjątkowy - zila - 30-11-2013 22:43

Warto wspomnieć...
... że istnieje grupa ludzi, którym zapraszanie idzie jak po maśle, a również grupa, która po mimo dobrych chęci nikogo nie potrafi zaprosić.

W DuoLife zarobi każda osoba, Ci, którzy potrafią zapraszać jak i Ci, którym to nie wychodzi.

Po pewnym czasie znajomi/rodzina osób które zapraszać nie potrafią będą prosić o zapisanie ich do firmy, gdyż będą widzieć, że ta osoba zarabia.