Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam doładowania ORANGE i HEYAH - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam doładowania ORANGE i HEYAH (/Temat-Sprzedam-doladowania-ORANGE-i-HEYAH-77482)



Sprzedam doładowania ORANGE i HEYAH - zabajka - 05-10-2013 09:09

1.Nazwa przedmiotu :2x kod ORANGE 5 pln, 1 kod HEYAH 5 pln
2.Opis przedmiotu : jak wyżej
3.Zdjęcia :brak
4.Kontakt :only pw forum
5.Cena : 4 pln za sztukę
6.Sposób zapłaty za przedmiot :paypal


warunki sprzedaży/zakupu


1 nie przeprowadzam żadnych transakcji sprzedaży doładowań z osobami :
a) będącymi krócej jak 7 miesięcy na forum
b) konto posiada mniej jak 500 postów :
podpunkt 1B - większość postów nabitych w dziale reput za klik= dyskredytacja, nie przeprowadzam transakcji z nabijaczami postów i reputacji w dziale reput za klik
c) nie mają żadnej wyrobionej opinii handlowca na forum

2 kolejność zapłaty/wysłania kodu ustalana jest indywidualnie do każdego klienta


RE: Sprzedam doładowania ORANGE i HEYAH - dsagasd - 05-10-2013 09:40

Za 2,50zł kupię doładowanie do Orange.
Jeżeli nie jesteś zainteresowany moją ofertą to zignoruj post - nie odpisuj na niego.


RE: Sprzedam doładowania ORANGE i HEYAH - zabajka - 05-10-2013 09:45

(05-10-2013 09:40)dsagasd napisał(a):  Za 2,50zł kupię doładowanie do Orange.
Jeżeli nie jesteś zainteresowany moją ofertą to zignoruj post - nie odpisuj na niego.

masz podaną cenę to raz
dwa masz warunki z jakimi osobami przeprowadzam transakcje więc zakończ swój spam


RE: Sprzedam doładowania ORANGE i HEYAH - zabajka - 05-10-2013 16:19

(05-10-2013 16:05)dsagasd napisał(a):  
(05-10-2013 09:45)zabajka napisał(a):  
(05-10-2013 09:40)dsagasd napisał(a):  Za 2,50zł kupię doładowanie do Orange.
Jeżeli nie jesteś zainteresowany moją ofertą to zignoruj post - nie odpisuj na niego.

masz podaną cenę to raz
dwa masz warunki z jakimi osobami przeprowadzam transakcje więc zakończ swój spam

hahaha dobre
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Dzisiaj 11:07 AM przez zabajka.)
A na dodatek dziecko zobacz sobie w słowniku co to znaczy spam .
I naucz się czytać jeżeli nie jesteś zainteresowany zignoruj wiadomość ,a nie komentujesz robiąc offtopić z tego tematu.

po pierwsze "inteligencie" jestem kobietą więc ciężko bym robiła coś w określeniu twoich postów jako mężczyzna ( chyba, że rodzice tak uświadomili, że kobieta i mężczyzna dla ciebie to jedna płeć więc pozostaje współczuć

po drugie odpowiedziałam ci o 10.45 na twój spamerski post ( zresztą nie pierwszy już w twoim wykonaniu w moim temacie i nie tylko moim) odnośnie ceny i warunków, po 11 zmniejszyłam tylko wymóg postów i podpunkt odnośnie postów nabitych w dziale reput za klik gdzie ty jesteś hajerem przodowym w ich nabijaniu i warunki były od chwili napisania tematu

po trzecie nie wiesz ile mam lat i na pewno więcej od ciebie więc mi tutaj do mnie nie dzieckój młody człowieku

po czwarte spam to ty mi urządzasz w temacie, wyjdź z niego i więcej nie wracaj i nabijalnię postów urządzaj sobie po innych tematach bo ja sobie w swoim temacie nie życzę by taki burak jak ty nabijał sobie posty


Sprzedam doładowania ORANGE i HEYAH - surfer0700 - 17-11-2013 03:01

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.