Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam mentora (domena+hosting) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam mentora (domena+hosting) (/Temat-Szukam-mentora-domena-hosting-77474)

Strony: 1 2


Szukam mentora (domena+hosting) - Gamekiller - 04-10-2013 20:29

Siemka.
Zarobiłem jakiś czas temu w miesiąc pokaźną sumke (2 tysiące zł) na blogspocie i teraz znów powracam do ppa tylko ze szukam ogarnietego mentora typu yazir ale aby mial czas na wytlumaczenie mi. (bardzo bym byl zaszczycony jesli yazir by byl moim mentorem Smile ). Chce dzialac teraz na jakims hostingu z wlasna domena Smile chce aby ktos wytlumaczyl mi wszystko od instalacji wp do pluginow i jak ladnie pozycjonowac Smile
jesli sie do czegos przyloze to zarobie jak wczesniej z blogspotem ;]
czyli ja zarobie + wy zarobicie Smile


RE: Szukam mentora (domena+hosting) - klavius - 04-10-2013 20:32

/Up jak chcesz mogę Ci pomóc z Hostem domeną i wp za free , co do pozycjonowanie to już musi ktoś inny.


RE: Szukam mentora (domena+hosting) - Gamekiller - 04-10-2013 20:35

chcialbym kogos ogarnietego co by mi wszystko wytlumaczyl. chodz samemu bym ogarnal z wp itd. ale moglbym cos zjebac Big Grin
+ nwm jaki dobry hosting i domena gdzie Smile


RE: Szukam mentora (domena+hosting) - MixKosa - 04-10-2013 21:37

Na domenę oraz hosting mogę dać tobie rabat na start i info o pozycjonowaniu oczywiście za współpracę z ref link napisz do mnie. Smile


RE: Szukam mentora (domena+hosting) - Gamekiller - 05-10-2013 08:09

Jakie masz zarobki na miecha? Daj potwierdzenie. Ile masz refow?


RE: Szukam mentora (domena+hosting) - szalonymad - 05-10-2013 17:35

(05-10-2013 08:09)Gamekiller napisał(a):  Jakie masz zarobki na miecha? Daj potwierdzenie. Ile masz refow?

Tutaj masz temat Mixkosy z mentorowaniem


RE: Szukam mentora (domena+hosting) - Gamekiller - 05-10-2013 17:51

(05-10-2013 17:35)szalonymad napisał(a):  
(05-10-2013 08:09)Gamekiller napisał(a):  Jakie masz zarobki na miecha? Daj potwierdzenie. Ile masz refow?

Tutaj masz temat Mixkosy z mentorowaniem

widziałem go. pytalem go ile UU dziennie itd. na gg ale odp. nie dostalem. szukam kogos z kim bym mogl wyciagnac strasznie duzo kasy przy moim wkladzie. na blogspocie aby sie wybic bylo trudno a i tak byla mala konwersja (chyba kazdy wie czemu). szukam mentora z umiejetnosciami pozycjonowania itd. jak yazir, roxi , Wazzap. Ci ludzie zadziwili mnie strasznie i przy moim ogronym wkladzie pracy chcialbym dojsc jak oni z czasem. wiedz tu chodzi o mentora nie z byle jakiej półki Smile ale takiego co chociarz wie wiecej ode mnie Smile


RE: Szukam mentora (domena+hosting) - Gamekiller - 06-10-2013 08:31

Nadal szukam mentora :-) jest ktos taki? Mam juz doswiadczenie wiedz nie bedzie tyle babrania


RE: Szukam mentora (domena+hosting) - klavius - 07-10-2013 17:38

Stary skoro masz wiedzę to po co Ci mentor? , ja Ci oferowałem pomoc w uruchomieniu dedyka i jego konfigurację + opis ws. pluginów wordpressa. A Ty zamiast się skupić na tym wolałeś bawić się w coś innego.


RE: Szukam mentora (domena+hosting) - Mag!c - 07-10-2013 18:01

Od siebie polecę Ci Cimciaja Smile Bardzo dobry mentor.